To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Coli wciąż sam:(

LuxTorpeda - Pią Kwi 20, 2012 12:00
Temat postu: Coli wciąż sam:(
Coli szuka nowego kolegi (a najlepiej dwóch :lol1: ) jest mu obojętne jakie będzie miał umaszczenie, uszka, wąsiki, włos... chciałby się przytulić, pokłócić o ulubione smakołyki, wspólnie pozwiedzać kąty na wybiegu. Ja i moja mama nie jesteśmy w stanie zastąpić mu towarzystwa tego samego gatunku. Coli wciąż czeka, większość dnia przesypia, jest apatyczny, je niewiele.
To od początku dość spokojny szczur o ugodowym charakterze, myślę że dogada się zarówno z drugim cieplaczkiem jak i z panem dominującym...
Przeglądam tematy adopcyjne na różnych forach, niestety niewiele jest szczurków z mojej okolicy (jeśli są to raczej panienki - a wolałabym póki co nie ciachać jajek).
Najlepiej żeby szczurek/ki były ze śląska -Zagłębia (Dąbrowa Gór, Będzin, Sosnowiec, Czeladź, Katowice), mam również możliwość przetransportowania szczurków z Warszawy z tym że dość ograniczoną bo raz na tydzień lub dwa...
Sprawa jest dla mnie bardzo pilna, dla Coliego również :wink:

Kluska - Pią Kwi 20, 2012 12:07

Opole wchodzi w grę? Na drugim forum białasek szuka towarzystwa, również jest samotny, zaraz napiszę do Ciebie PW.
mmarcioszka - Pią Kwi 20, 2012 13:32

LuxTorpeda, zajrzyj tutaj http://forum.szczury.biz/...a791503a#738884 dwóch panów do adopcji ;)
LuxTorpeda - Pią Kwi 20, 2012 14:37

oglądałam już wcześniej temat z chłopakami z Brzegu Dolnego i kusi, kusi :) Ale nie pisałam jeszcze w tej sprawie, bo liczyłam na to że znajdę jakichś chłopaczków bliżej...
Póki co czekam na odpowiedź od Pani z Opola... trzymajcie więc kciuki aby Coli szybko znalazł towarzystwo :wink:

Pokrzywa09 - Pią Kwi 20, 2012 14:40

nasze macie :kciuki: :kciuki: :kciuki:
mmarcioszka - Pią Kwi 20, 2012 14:48

:kciuki: :kciuki:
Kluska - Pią Kwi 20, 2012 15:24

Też trzymam bardzo mocno :kciuki: :kciuki:
Sandy Indygo - Pią Kwi 20, 2012 16:22

ja tez mocno trzymam :kciuki: :kciuki: :kciuki:
majlena - Pią Kwi 20, 2012 16:29

LuxTorpeda, trzymam kciuki i nie zapomnij o wszystko wypytać.
LuxTorpeda - Sob Kwi 21, 2012 10:52

Jesteśmy o krok od udowodnienia mocy sprawczej kciukania :lol: I to jakiej! :D
Jeśli wszystko pójdzie dobrze to już nie długo Coli będzie miał nie jednego kolegę a całe stadko...w zasadzie to może nawet dwa stadka :D
Pozostały do załatwienia kwestie organizacyjne jeśli chodzi o transport chłopaków z BD i czekam jeszcze na odpowiedź od Pani na którą namiar dala mi Kluska... Pani jest właścicielką przecudnego albinoska który również ma dosyć samotności... no jak nie wziąć bidy :lol: ?
Więc z planu przyjęcia jednego lub dwóch szczurów, mój zamiar ewoluował w chęć przygarnięcia szczurów w łącznej liczbie 4 8)

sylwusia96 - Nie Kwi 22, 2012 15:27

LuxTorpeda,
Ja mam szczurka samca. Jest bialo czarny. Pilnie poszukuje mu domu. Ja mieszkam w Trzebini. Moge wysłac zdjecia na poczte.

LuxTorpeda - Wto Kwi 24, 2012 03:58

sylwusia96 napisał/a:
LuxTorpeda,
Ja mam szczurka samca. Jest bialo czarny. Pilnie poszukuje mu domu. Ja mieszkam w Trzebini. Moge wysłac zdjecia na poczte.
Troszkę późno, bo już czekam na kilku uroczych panów... Ale na pewno uda sie znaleźć domek dla chłopka;) Trzymam kciuki:)
smeg - Wto Kwi 24, 2012 12:30

Czyli temat do zamknięcia? :)
LuxTorpeda - Wto Kwi 24, 2012 18:45

do zamknięcia.
Jeden pan u mnie, na większą ilość nie mogę sobie obecnie pozwolić.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group