To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Jaką karmą (i z jakim powodzeniem) karmisz swoje szczury?

Alexandra - Nie Sty 01, 2017 11:21

Moje szczurki uwielbiają karmę Mixerama premium. Jest dosyć droga i tylko dostępna w sklepie Hipcio, ale naprawdę warto ją kupić. Skład jest świetny, nie ma żadnych "chrupkow", które sa w tanich, marketowych karmach. Wszystkie składniki widać - nie są to ciasteczka zrobione z odpadków warzyw i zbóż :roll: Z tego co zauważyłam, pysie zostawiają w misce kawałki suszonej marchewki i cukinii-wybredne stworzenia :o
Anna K. - Nie Sty 08, 2017 19:13

a co polecacie jesli wystepuje alergia po wiekszosci kupnej karmy, macie jakies sprawdzone domowe mieszkanki?
Pyl - Pon Sty 09, 2017 00:25

Anna K., jesteś pewna, że to alergia? U jednego z ogonków czy u wszystkich? Jakie są objawy? I po jakich karmach występowały?
U ogonów dość rzadko występują alergie pokarmowe, bardzo jestem ciekawa Twoich doświadczeń.

Assamai - Pon Sty 09, 2017 00:32

Ja też jestem ciekawa :)
Ala Kanclerzews - Śro Lut 01, 2017 19:08

Bardzo serdecznie polecam karmę "Versele Laga complete rat&mouse" Moje szczurki ją uwielbiają, zajadają ze smakiem, mają po niej bardzo ładna sierść.Jedzonko to ma bardzo dobry skład, a do tego jest w dość przystępnej cenie. Serdecznie polecam. :)
limomanka - Czw Lut 02, 2017 07:29

Anna K., Assamai, jest temat o samodzielnej mieszance - można o niej poczytać tu i tutaj.
Warto czasem zajrzeć do spisu treści :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group