To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa] 2. bracia półroczni

wuwuna - Wto Kwi 17, 2012 22:07
Temat postu: [Warszawa] 2. bracia półroczni
Witam

Zostałam, że tak powiem 'wrobiona' w pomoc w wyadoptowaniu chłopców.

Już powiem o nich w skrócie .

Ich właścicielka wyjeżdza za granicę, więc chłopcy trafili do mnie, z powodu jej utrudnionego dostępu do internetu.
Maluchy są braćmi mają ok. pół roku. Nie wiem dokładnie którego się urodzili. Zawsze mieszkali ze sobą.
Podobno są bardzo mili i sympatyczni.

Do adopcji najchętniej razem, gdyż zawsze mieszkali ze sobą i są ze sobą zżyci. Ale nie wykluczam (OSTATECZNIE) aby zamieszkali osobno.



Wymagane podpisanie umowy adopcyjnej.

Igaśka - Wto Kwi 17, 2012 22:57

Jakie słodziaki ! :serducho: szkoda że nie baby :roll:
wuwuna - Wto Kwi 17, 2012 23:05

Igaśka napisał/a:
szkoda że nie baby
zawsze można ciachnąć jajka.
Onia - Wto Kwi 17, 2012 23:11

o rany...gdyby nie moje postanowienie zaprzestania na 7 już bym do Ciebie pisała :) ale coś czuję, że dlugo nie bedziesz musiala szukac.
Anonymous - Wto Kwi 17, 2012 23:16

WOW :serducho:
Cudne!! Szkoda ze nie pojedynczo, ale pewnie domki sie beda bily o nich :serducho:

Kelpie - Wto Kwi 17, 2012 23:20

Bożesz Ty mój! Zakochałam się....na zabój! :serducho:
Hanami - Śro Kwi 18, 2012 04:01

Kelpie a wiesz, że miłość platoniczna, taka niezrealizowana, to jak lizanie cukierka przez papierek? Możesz pokochać w realu. Nikt tego nie broni. W zamian dostaniesz tyle kilo miłości ile jest centymetrów skóry na "łysych".
Kelpie - Śro Kwi 18, 2012 07:06

Hanami, w takim razie, skoro tak mówisz :wink: to zgłaszam się jako pierwsza chętna :mrgreen: co prawda ban na szczurasy jest, ale jeśli tylko moje dziecko mnie nie wyda, to będzie ok, w końcu co za różnica czy w klatce biedne dwa samotne szczurki czy całe 4-ogonowe stadko 8)
Jeśli znajdzie się ktoś bliżej i ktoś lepszy to z bólem serca zgodzę się na złożenie łysych pupek w dłonie tej osoby..a nie w moje! :mrgreen:

Sirius - Śro Kwi 18, 2012 10:13

A ja właśnie poluję na łysola... ale u mnie 5 to max a teraz mam 4... No nic, może kiedyś się trafi jakiś samotny młody chłop bez futerka... :kciuki:
wuwuna - Śro Kwi 18, 2012 15:28

podrzucam, jutro jest możliwy transport do Kielc
Onia - Śro Kwi 18, 2012 16:36

Wuwuna jeszcze ten transport ;(
Gdyby były młodsze to pewnie bym juz do Ciebie pisała, ale po ostatnich wydarzeniach u mnie w stadzie obawiam sie wziąć półroczne szczurki , zważywszy na mojego jednego szajbusa w stadzie, który większych szczurów nie toleruje:(

wuwuna - Nie Kwi 29, 2012 22:53


Karena - Nie Kwi 29, 2012 22:53

Zamykam, chłopcy znaleźli dom.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group