To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Olsztyn] AMICUS/LEW

cornflakegirl - Śro Lut 20, 2013 18:16

L., a znasz może kogoś w Olsztynie, kto robi na wziewce i jest godny zaufania?
L. - Śro Lut 20, 2013 21:52

cornflakegirl, tak jest jedna wziewka, w kortowie dla KONI :-P ale taką, że nawet konie boją się operować.

ja nie wiem czemu ludzie zaczynają tak demonizować standardową narkozę. od kiedy mam szczury "przeżyłam" ich 16 operacji [w wieku od około 1 roku do 2 lat 8 miesięcy] z czego tylko 3 skończyły się fatalnie i wiek nie miał tutaj większego znaczenia. :wink:

Cola - Śro Lut 20, 2013 21:56

właśnie też ostatnio widzę że wszyscy na wziewkę lecą. ktoś raz napisał że lepsza i nagle wszyscy hurtem że lepsza, chociaż nikt nie ma o tym bladego pojęcia :P
susurrement - Śro Lut 20, 2013 22:00

Off-Topic:
Cola, trudno, żeby środek do znieczulenia omijający wątrobę i nerki nie był lepszy od tego, który je obciąża ;)

cornflakegirl - Czw Lut 21, 2013 12:30

dobrze, ale czy wziewka jest bezpieczniejsza pod względem ryzyka niewybudzenia?
wuwuna - Czw Lut 21, 2013 12:46

cornflakegirl napisał/a:
dobrze, ale czy wziewka jest bezpieczniejsza pod względem ryzyka niewybudzenia?
cornflakegirl, jest bezpieczniejsza.
Bo jeśli narkoza rozejdzie się po układzie całym to przy ewentualnych problemach nawet wybudzacz nie pomoże. (iniekcja)
Przy wziewie odstawia się maseczkę i szczur się budzi. Więc jeśli w trakcie zabiegu czy operacji szczur wpadnie w arytmię lub będzie inny problem od razu można zacząć kończyć zabieg.

cornflakegirl - Pią Lis 01, 2013 07:42

Ech znowu muszę odkopać temat olsztyńskich wetów. Zastanawiam się nad sterylizacją moich dziewcząt. No i tu rodzi się pytanie u kogo? Moja wetka taka pierwszego kontaktu powiedziała mi, że może się podjąć, ale to bedzie jej pierwszy raz. Wiem, że kiedyś trzeba zacząć, ale nie chce by to były moje dziewczynki. Obecnie mają 5 miesięcy.
L. - Pią Lis 01, 2013 23:12

cornflakegirl, są tylko dwie opcje i nie ma co sie zastanawiać.
albo W.C.Z "LEW" albo na Kortowie dr. Kołodziejska.

cornflakegirl - Sob Lis 02, 2013 07:35

L., słowo Kortowo i Poliklinika wzbudzają u mnie podświadomie lęk:p wiem, że to może przesada, bo lekarzy jest tam wielu, no ale odpada.
LEW no dobrze, tak też myślałam, ale u którego lekarza?
Wypytuję tak, bo nigdy nie leczyłam tam futrzaków, słyszałam wiele dobrych opinii, ale dać pod nóż całkiem obcemu lekarzowi zawsze jest obawa.
No i jakiej ceny się spodziewać?

[ Dodano: Pią Lut 07, 2014 07:45 ]
Byliśmy ostatnio na wizycie w Lwie i rowież mogę szczerze polecić :)

Wydra - Pią Lis 06, 2015 00:47

Odświeżam wątek ;)
Ja polecam Dr. Michalinę Labę z Pazura- szczególnie jeśli idzie o operacje, trochę ich tam robią. Mają tam też leki pod kątem szczurów. A jeśli chodzi o poliklinikę to polecam Dr. Dudek, bardzo zaangażowana, zresztą sama miała kiedyś własne ogonki :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group