To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Olsztyn] AMICUS/LEW

cornflakegirl - Sob Gru 08, 2012 07:55

ooo :) ) a to dla jakiś stałych klientów czy dla każdego? Chętnie bym wzięła moje ogonki i psiura :)
L. - Sob Gru 08, 2012 20:07

Dla każdego do końca grudnia :D
Naciol - Sob Gru 08, 2012 20:41

Byłam teraz i nic nie powiedzieli :( Chyba się przejdę, ale dopiero w piątek:)
cornflakegirl - Sob Gru 08, 2012 21:32

uuuu to ja się wybiorę :)
smeg - Pon Gru 17, 2012 13:14

A coś powiedzą ciekawego po tym EKG u szczura? Tzn. znają normy itp? :) Bo samo badanie bez odpowiedniej analizy chyba niewiele powie ;)
L. - Pon Gru 17, 2012 18:03

smeg, tak, robią analize :)

Ja tuż po badaniu dostałam tylko ustne wstępne określenie jeśli było podejrzenie czegoś.
I wetka zadzwoni do mnie około środy jak na spokojnie wszystko przeanalizuje.
Pani Marzena, która nam robiła EKG jest po specjalizacji w kardiologii.

W ogóle super było :D Oczywiście wszystko najpiękniej wyszło u Porzeczki, bo nie było najmniejszych zakłóceń, bo jest... oczywiście łysa ;p
Kot się dał tylko ładnie osłuchać, bo jak zobaczył szczypce to zwiał gdzie pieprz rośnie. ;p

Kasik - Pon Gru 17, 2012 20:28

L., a trzeba się umawiać? W jakie dni i w jakich godzinach oni robią?
L. - Pon Gru 17, 2012 21:38

Kasik, nie :) ja tylko zadzwoniłam dzień wcześniej, aby upewnić się, że w godzinach w których chce przyjechać nie jest planowana żadna operacja :)
także możesz przyjść kiedy chcesz w godzinach pracy lecznicy.

robią do końca grudnia.

cornflakegirl - Wto Sty 29, 2013 08:43

Mam pytanie do olsztyniaków :) ) Gdzie leczycie swoje ogonki? L. to chyba w Lwie, a inni? :)
L. - Wto Sty 29, 2013 11:43

cornflakegirl, inni też w Lwie :) [teraz ze względu na macierzyński Sylwii to u pani Marzenki]
a Cola i Naciol w poliklinice u pani.... eee nie pamiętam ;p

Naciol - Wto Sty 29, 2013 12:11

W poliklinice u dr Kołodziejskiej :) Tylko, że z nią trzeba się umawiać telefonicznie zazwyczaj, dość rzadko jest w klinice, ale może podejść, bo często jest na wydziale tuż obok :)
cornflakegirl - Wto Sty 29, 2013 12:20

A jeśli chodzi o odpukać jakieś operacje to też tam? Specjalizację z egzotycznych ma nadal tylko dr Rajski tutaj w okolicy prawda?
Naciol - Wto Sty 29, 2013 12:26

Kołodziejska ciachała mojej młodej końcówkę ogona. Wszystko super, poszło szybko, Freyka momentalnie się wybudziła. No i mało bierze :D
Teraz jej nie ma do czwartku wieczorem na pewno, właśnie do niej dzwoniłam.

/edit

dr Sylwia Lew jest na macierzyńskim do maja jakoś.

cornflakegirl - Wto Sty 29, 2013 12:35

Ja chodzę do p. Kasi Bożek w Dywitach, jestem ogólnie bardzo zadowolona, ale ona specjalizacji z egzotycznych nie ma, dokształca się jak może, bo sama ma dwa ogonki. Wycinała mojej małej gruczolaka, ładna mała ranka dobrze się zagoiła.
Jednak jak tu być obiektywnym, jak nie mam porównania i tak szukam, do kogo w razie czego jeszcze mogłabym się zgłosić.
Z polikliniką mam kiepskie doświadczenia, co prawda z kotem. Mam jednak świadomość, że tam praktycznie każdy lekarz leczy na własną rękę a nie mam w nich rozeznania.

L. - Wto Sty 29, 2013 16:00

cornflakegirl, ja tne tylko w Lwie :wink: i jestem bardzo zadowolona.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group