To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zarejestrowane hodowle - Kiedy jest odpowiedni czas, żeby zostać hodowcą?

quagmire - Czw Kwi 05, 2012 11:09

majlena, Wu napisała, że żeby dostać szczura na współwłasność, trzeba być w SHSRP - nie jest tak. Najważniejsze, żeby hodowca miał do danej osoby zaufanie i dobry kontakt z domkiem :)
Czasami też bierze pod uwagę miejsce zamieszkania.

majlena - Pon Kwi 09, 2012 02:48

nie trzeba, ale chyba lepiej, bo wtedy pewnie ma się lepszy dostęp do informacji i pewnie lepszy kontakt z innymi hodowcami.
AngelsDream napisał/a:
majlena, jak Ciebie czytam, to mi bardzo kogoś przypominasz... Kogoś, kto uważam, że ma zadatki na bycie hodowcą bardzo dobrym, o ile czasoprzestrzeń tej istocie na to pozwoli.

Jeśli kiedyś poczujesz, że masz siłę na martwienie się nie tylko o swoje kilka szczurów, ale i o kilkadziesiąt w innych rękach, to ja nie będę protestować. Przeciwnie.

dziękuję, bardzo mi pochlebiasz. :oops:
na razie muszę lepiej zorganizować sobie życie, większą stabilność finansową, żeby stworzyć jeszcze lepszy dom szczurkom. inaczej się nie podejmę hodowli.

L. - Pon Kwi 09, 2012 06:58

majlena napisał/a:
nie trzeba, ale chyba lepiej, bo wtedy pewnie ma się lepszy dostęp do informacji i pewnie lepszy kontakt z innymi hodowcami.

myślę, że to nie ma większego znaczenia w większości przypadków, ponieważ najczęściej współwłasność polega tylko na tym, że takiego szczura się ma - a to hodowca zabiera samice czy samca na krycie :wink: btw, u mnie często bywało i tak, że jak ktoś mieszkał w tym samym mieście co ja to nawet nie musiał się martwić o wystawy, jeśli nie chciał sam z siebie na nie jechać, bo wtedy szczurki woziłam ja.

chociaż zdarzają sie i takie fajne domki, że maja i chęci i odpowiednią wiedzę, oraz istnieje ważna nic zaufania, które w wyjątkowych przypadkach - odchowują miot (w sensie socjalizacji młodych) :wink:

majlena - Pon Kwi 09, 2012 13:13

L., dzięki. Dobrze wiedzieć.

P.S. nie musisz powtarzać. zrozumiałam za 1wszym razem ;P ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group