To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa] samiec kaptur, około 8 miesięcy

lorelei - Nie Kwi 01, 2012 14:25
Temat postu: [Warszawa] samiec kaptur, około 8 miesięcy
Do mojego znajomego trafił szczur, samiec, około 8 miesięcy. Czarny kapturek. Przebywał w przeszłości z innymi szczurami, miał być karmą dla węża, stąd kolega go zabrał. Szczurek jest bardzo grzeczny, ciekawski i nie gryzie, ale obecnie mieszka w trochę przymałej klatce i przydałby mu się pilnie dom tymczasowy z większą klatką albo - najlepiej - od razu dom stały. Oczywiście obowiązuje umowa adopcyjna.

Zdjęcie, niewyraźne, ale jest i widać co trzeba ;)


(nie wstawiam miniaturki, bo zdjęcie samo w sobie jest bardzo małe)

Kontakt do osoby, u której przebywa szczur (preferowany telefoniczny, prosimy o kontakt tylko osoby poważnie zainteresowane):
nr tel: 514 185 422

Potencjalny kandydat będzie musiał odpowiedzieć na parę pytań podczas rozmowy. Uprzedzam obiekcje i pytania - osoba przetrzymująca obecnie szczura ma bardzo duże doświadczenie w wydawaniu zwierząt do adopcji, to nie jest tak, że przypadkiem trafił mu się szczur i nie wie co z nim zrobić ;)

nezu - Nie Kwi 01, 2012 20:15

Kochani, może ktoś weżmie chłopinę na dt?

Niestety nie mam wolnej klatki, inaczej sama bym go zgarnęła. Samczyk miał trudny start, podobno przez poprzedniego "właściciela" (tego od skarmiania...) był trzymany w słoiku.
Załuguje na szansę.

Słodziak z niego. :)

runa - Śro Kwi 04, 2012 08:52

Mam ewentualne dt dla chłopaka, ale poza Warszawą, więc jesli Wam by się sprawa przeciągała, dajcie znać czy drążymy transport.
lorelei - Śro Kwi 04, 2012 14:43

Szczurek już znalazł ds, można zamknąć temat. :wink:
AngelsDream - Śro Kwi 04, 2012 14:47

W takim razie zamykam. AD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group