To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Kolejne wpadkowe mioty

AngelsDream - Nie Kwi 08, 2012 10:17

Tylko proszę, nie wypisuj tu teorii o dumbo uszkach i falowanym futerku, dobrze?

Osobie, która doprowadziła do takiej sytuacji, powinno być wstyd! Naprawdę wstyd, a nie na zasadzie - trochę mi wstyd, ale rodzą się maluszki z ładnymi uszkami i ładnym futerkiem, więc ktoś je weźmie.

Napiszę wprost - dla mnie to na swój sposób obrzydliwe.

Kiedy zostanie konkretnie wyjaśniona sytuacja, ile szczurów jeszcze szuka domu, załóż każdemu miotowi oddzielne ogłoszenie, a jeśli jedno, to tak, żeby był w nim porządek i żeby każdy mógł się dowiedzieć, czy dostanie malucha czy nie.

Igaśka - Nie Kwi 08, 2012 21:53

A jadzia też jest dumbo ? :)
ratzinger - Nie Kwi 08, 2012 22:10

Jadzia jest jak najbardziej DUMBO, i to najbardziej z mojego stada, jej uszy wyglądają jakgdyby miała by na nich odlecieć gdzieś :)
Cegriiz - Nie Kwi 08, 2012 22:20

Proponuję moderacji o oczyszczenie tego wątku ze zbędnych komentarzy nie dotyczącego maluchów z tego pierwszego miotu. Kolejne dwa mioty powinny mieć swoje wątki / wątek. Ale to dopiero jest w kwestii ustaleń.



Przepraszam, ze się rządzę :oops: , ale tak będzie łatwiej w adopcji dla tych 8 maluchów. Bo tu się mały bajzelnik zrobił :/

Cegriiz - Nie Kwi 08, 2012 22:32

Jestem z ratzinger w kwestiach ustalania terminu.
AngelsDream - Nie Kwi 08, 2012 22:49

Cegriiz, zrobię to, tylko za trochę, bo temat jest dość rozbudowany.
Cegriiz - Nie Kwi 08, 2012 22:51

AngelsDream, ok ok ;)
AngelsDream - Pon Kwi 09, 2012 00:14

Cegriiz, posty zostały przeniesione.
Marzka95 - Pon Kwi 09, 2012 14:10

Cześć wszystkim!
Czytałam wczoraj wszystko i muszę wam powiedzieć, że szkoda mi uspac maluchy.
Wiem, że to byłoby dobre rozwiązanie ale JA mogę wziąć wszystkie :) .
Razem z pewną fundacją postanowiłam, że je mogę wziąć i poszukać adopcji
i w tym chyba zostawię sobie do moich 2 dziewczyn jeszcze 1 lub 2 dziewczynki :) .
Mogę wziąć wszystkie ale by musiały zostać odkarmione mleczkiem przez mamusie a tak to później mogę :) .

Cegriiz - Pon Kwi 09, 2012 14:24

Marzka95, ale zostało już postanowione. Umawiam się z ratzingerem. Jeśli chcesz pomóc to poszukaj, maluchów, które potrzebują opieki. W tym temacie już zostało wszystko rozwiązane. Czekam tylko na odzew telefoniczny.
Cegriiz - Pon Kwi 09, 2012 14:31

(Przepraszam, ze post pod postem, ale nie da się edytować )

Jeśli chcesz pomóc, spójrz na dział oddam i tam spróbuj wziąć jakieś bidy na DT i znaleźć im domy adopcyjne.

ratzinger - Pon Kwi 09, 2012 15:49

Jadzia już urodziła, dziś byłem na spacerku z psem, po powrocie już było po wszystkim. Wsadziłem ręke do Jadzi, ona mnie polizała i wróciła do karmienia, widać że zmęczona jest.
Urodziła się piątka klusek.

Jak wcześniej preferuje osoby z wawy.

ratzinger - Pon Kwi 09, 2012 15:58

Cegriiz napisał/a:
Marzka95, ale zostało już postanowione. Umawiam się z ratzingerem. Jeśli chcesz pomóc to poszukaj, maluchów, które potrzebują opieki. W tym temacie już zostało wszystko rozwiązane. Czekam tylko na odzew telefoniczny.


Jadzia urodziła piątkę, to mniej niż dziesiątka Dziabongi. Myślę że dam rade odchować i Jadźkowe, Małpy młode były b. słabe i zdechły wszystkie.
Przy Jadźkowym miocie, mam trochę więcej czasu na znalezienie domu, poprostu konkretnie szukam już dziś zdecydowanych z Wawy.
ps. szukam większej klatki z osobnymi piętrami.

Ajlonka - Pon Kwi 09, 2012 16:02

A ktoś spoza Warszawy nie wchodzi w grę?
Marzka95 - Pon Kwi 09, 2012 17:39

No wlasnie czy nikt nie wchodzi w gre z poza warszawy?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group