To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Kolejne wpadkowe mioty

ratzinger - Sob Kwi 07, 2012 17:41

Przepraszam, ale dopiero teraz czytam wasze posty, jest mi strasznie głupio, dziś spałem 2 godz. Do pracy idę dopiero w czwartek na 13:00, mam trochę czasu na ogarnięcie wszystkich spraw. Wybiorę się z Jadzią do veta, Kastracja Stefana też jest w toku (załatwię) myśle że we wtorek się umówimy.Jadzia jeszcze nie urodziła, ale to już chyba niedługo.Zamówiłem nową większą klatkę, z tego co wiem ma dojechać do mnie po świetach.Dziś zmieniam w klatce, Dziabongi i Jadzi, to tak przed porodem. Jeśli urodzi się znaczna liczba osesków, część napewno uśpię, jeśli będzie ich do ok. 6 - Zostawie je przy matce, jeśli nie znajdę domków przez forum, dopóty małe będą ze mną. Jestem poważny wobec waszej pomocy, tyle że mam ostry maraton w życiu zawodowym i prywatnym, to nie znaczy że nie mam czasu na szczurasy, jest też wiele obowiązków. Przepraszam raz jeszcze że nie odp. na PW. Macie prawo być źli na mnie. Dziś szczurasy mają wybieg, a wieczorkiem będą miały po kawałku jajeczka :) Dziabonga już zapomniała żę jest mamą, odwala jej znowu do głowy, szaleje z małymi.
ratzinger - Sob Kwi 07, 2012 17:44

Dziękuje wszystkim za pomoc, teraz was nie zawiode, w ramach przeprosin, dodaje punkty wszystkim którzy pomogli :) Gdy rzeczywiście długo nie odpisuje, tzn. że albo coś załatwiam (związanego ze szczurami) lub, z pracą. Zazwyczaj na fourm zaglądam rano, i wieczorem. Właśnie rodzi Jadzia!!!! muszę lecieć...
Cegriiz - Sob Kwi 07, 2012 17:44

ratzinger, czyli w takim razie zostawiasz całą 11 już urodzoną ?


Jeśli nie masz siły usypiać, to mogę do Ciebie podjechać i pogadamy na ten temat :roll:

Exogenesis - Sob Kwi 07, 2012 18:12

W takim razie czekam na rozwój sytuacji! I powodzenia dla Jadzi, zeby nie bylo zadnych komplikacji i prosze o mały miot :kciuki:
freyasouris - Sob Kwi 07, 2012 18:15

3mamy kciuki :kciuki:
ratzinger - Sob Kwi 07, 2012 21:09

Cegriiz napisał/a:
ratzinger, czyli w takim razie zostawiasz całą 11 już urodzoną ?


Jeśli nie masz siły usypiać, to mogę do Ciebie podjechać i pogadamy na ten temat :roll:



Kiedy masz czas? Jednak był to zły alarm, Jadzia miała chyba skurcze, leżała na boczku, ale nie urodziła. Nie sądze żeby urodziło się mniej niż 10 osesków, wnioskuje to z jej naprawde wielkiego brzuszka!

susurrement - Sob Kwi 07, 2012 21:14

ratzinger napisał/a:
Jadzia miała chyba skurcze, leżała na boczku, ale nie urodziła.

który to dzień ciąży?
wszystko z małą w porządku?

Ajlonka - Sob Kwi 07, 2012 21:16

ratzinger, a ile planujesz zostawić?
Cegriiz - Sob Kwi 07, 2012 23:37

ratzinger, to raczej pytanie do Ciebie kiedy masz czas, bo ja mam dużo czasu ;) W jakiej dzielnicy mieszkasz ? Mogę we wtorek, czy w środę już podjechać. Omówimy kwestię maluchów. Może do tego czasu też Jadzia urodzi.
Moni137 - Nie Kwi 08, 2012 00:45

Ja chetnie przygarne 1 lub 2 samiczki niedawno stracilam jedna szczurcie i druga jest bardzo samotna wiec szukam dla niej usilnie kolezanek bo bardzo jest smutna... wyslalam Ci wiad na pw i czekam na odp....
ratzinger - Nie Kwi 08, 2012 01:33

aha, no ja mieszkam na Białołęce dalekiej.Jasne możesz wpaść. Może PW?
ratzinger - Nie Kwi 08, 2012 01:35

susurrement napisał/a:
ratzinger napisał/a:
Jadzia miała chyba skurcze, leżała na boczku, ale nie urodziła.

który to dzień ciąży?
wszystko z małą w porządku?


Nie wiem, wpadkowe kolejne.
z Jadzią OK ;] jest tylko troszeczkę ociężała.

ratzinger - Nie Kwi 08, 2012 01:38

Ajlonka napisał/a:
ratzinger, a ile planujesz zostawić?


Hmmm miot Jadzi i Stefana zapewne będzie rexowy, i dumbouszaty.
Sam nie wiem, może z piątkę.Najpierw oddam "Dziabongowe" maluchy, a to już niedługo.
Młode Jadzi się jeszcze nie ur. więc zobaczymy ile sztuk będzie.
Myślę że jest wielu chętnych na Dziabongowe, więc Jadźkowe zapewne też znajdą domki.

Cegriiz - Nie Kwi 08, 2012 07:40

ratzinger, wysłałam Ci PW. Więc tym razem odpisz ;)
Ajlonka - Nie Kwi 08, 2012 10:00

ratzinger, no właśnie pytam, bo myślę że byłabym chętna na jakieś dwa:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group