To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Punkty "pomógł" - co z nimi zrobić?

Nakasha - Pią Mar 30, 2012 22:26

Jeśli da się zrobić tak, aby każdy mógł klikać punkty pomógł, nie tylko autor tematu, to jestem za tym, aby zostały. Sama często chciałabym kliknąć na "pomógł", a nie mogłam...

Jeśli się nie da, to stworzenie jakiejś grupy "pomocnychh" może być dobrym rozwiązaniem.

Asmena - Pią Mar 30, 2012 23:15

majlena napisał/a:
ja nie jestem za tworzeniem grupy. nie jestem za poradami na gg. po to jest forum i podzielone tematy.

Ale ludzie i tak będą pisać. Dopóki byłam modem na forum SPSu, to kilka razy w tygodniu otrzymywałam nawet tak głupie pytania, jak te dotyczące wielkości klatki. Nieważne, czy taka opcja na forum będzie czy nie- ludzie i tak czasem wolą zwyczajną rozmowę i z tego powodu moim zdaniem fajnie by było wyróżnić osoby mające większą wiedzę lub cierpliwość.

Martini - Pią Mar 30, 2012 23:18

Asmena napisał/a:
fajnie by było wyróżnić osoby mające większą wiedzę lub cierpliwość.


i dużo czasu:)

PACZEK - Pon Kwi 02, 2012 14:07

A ja uważam że to zbędne bo jeśli ktoś chce pomóc to pomoże i tyle.
Zawsze istnieje możliwość że ktoś będzie pomagał mając na uwadze zysk w postaci "prestiżu" a wiadomo że celem powinna być pomoc szczurkowi i jego opiekunowi.
Przyznam że mnie drażnią te eksponowane zapisy na forach i myślę że osoby szczerze pomagające też nie potrzebują jakiejś szczególnej motywacji.
No ale w dobie autopromocji moje zdanie pewnie jest głupie.
Ja głosowałem za zlikwidowaniem tych "punktów".

Martini - Pon Kwi 02, 2012 14:09

PACZEK napisał/a:
myślę że osoby szczerze pomagające też nie potrzebują jakiejś szczególnej motywacji.


z tym się zgadzam

jolaada - Pon Kwi 02, 2012 20:53

Wiele osób na forum pomogło mi bardzo lub troszkę. Szukam pomocy i ją znajduję- po to jest forum (oprócz tego jest po prostu miło). Nigdy nikomu nie przyznałam punktów- nie pomyślałam nawet :oops: Dziękuję Wam Pomagającym, lepiej późno...Nigdy nie zwróciłam szczególnej uwagi na te punkty, jak się "pobędzie" na forum, to widać kto ma wiedzę i się nią dzieli. Jak ktoś chce to pomaga-nie za punkty-tak myślę.
nubijka - Pon Kwi 02, 2012 22:29

jolaada, zgadzam się z Tobą- ja tez nikomu nie przyznałam, bo zwyczajnie nie zauważyłam tego, a potem jak już wiedziałam o co chodzi- nie myślałam o tym, nie zwracałam uwagi.
Osoby, które mi pomagały nie robiły tego dla punktów.

AngelsDream - Pią Kwi 13, 2012 21:15

Czy punkty "pomógł" mają zostać wyłączone?
Tak, mają zostać wyłączone.
67% [ 38 ]
Nie, mają zostać na forum.
16% [ 9 ]
Nie mam zdania.
16% [ 9 ]

Głosowań: 56
Wszystkich Głosów: 56

AngelsDream - Nie Kwi 15, 2012 14:12

Moduł punktów "Pomógł" został dziś wyłączony.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group