To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Przygarne Samice [ Górny Śląsk]

froussy - Czw Mar 29, 2012 18:34
Temat postu: Przygarne Samice [ Górny Śląsk]
Witam, chciałabym przygarnąć młodą samiczke w przedziale wiekowym max do 4 miesięcy, gdyż moja mała ma 2 miesiące i chciałbym by razem dorastały. Narazie jest leczona z wrednego przeziębienia i pozbywam sie u niej pasożytów. 10 kwietnia kupuje klatke i chciałabym już teraz tutaj napisać o adopcje, czy ma ktoś do oddania takową, wole wcześniej napisać niż później szukać na 'speed'. Moja małą dostałam w zoologu za free ponieważ była karmą dla węża i od początku ma jakies problemy zdrowotne jest ciągle leczona, i dlatego teraz chciałabym zaadoptować szczurka z forum by nie martwić sie dzień w dzień że coś z nim jest nie tak, oczywiście moja mała tryska radością jakby nigdy nic, ale już widać że troche jej smutawo bez towarzyszki : ( Ale teraz narazie ma małą klatke, która w sumie w zupelnosci jej wystarcza bo i tak wiekszosc czasu spedza poza nią, lecz na dwie szczurzyce jest za mała, a 10 kwietnia dostane moją wypłate i zamierzam kupić o wiele wiekszą klatke, więc szkoda by moja mała miała byc w niej sama pomieszkiwać.
Cegriiz - Czw Mar 29, 2012 18:39

froussy, poszukaj w dziale oddam i popisz na PW. Sądzę, że w ten sposób będzie szybszy odzew niż jakbyś miała czekać.
froussy - Czw Mar 29, 2012 18:45

Własnie szukalam ale nie widze nigdzie po blisku takowej samiczki. Narazie mi az tak bardzo nie zależy, bo musze małą z pasożytów wyleczyć i klatke załatwić tak jak pisałam wyżej to wszystko rozchodzi sie o kwiecień, więc moge poczekać troche na odpowiedź.
Pyl - Czw Mar 29, 2012 20:30

froussy, ale nie musisz szukać blisko. Transport można zorganizować. Jest sporo szczurów szukających domu.
Frugo - Czw Mar 29, 2012 20:33

A może zobacz na 2 forum ? Tam są młode samiczki z 'wiosennej wpadki' więc spokojnie wyleczysz małą i zakupisz/załatwisz klatkę :)
szczurkowa_mama - Pią Mar 30, 2012 14:06
Temat postu: Oddam młodą samiczkę
Jeśli jest ktoś zainteresowany to prosze o kontakt e-mail: jawa0@o2.pl

Pozdrawiam
Justyna

P. S.
Do oddania mam 2 samiczki i 3 samce

Cegriiz - Pią Mar 30, 2012 14:08

Ogłoś się w dziale oddam szczurkowa_mama. Napisz w jakim wieku są szczurki i czemu chcesz je oddać. I przede wszystkim skąd jesteś ;)
Layla - Pią Kwi 27, 2012 17:02

froussy, aktualne?
Kluska - Pią Maj 04, 2012 10:36

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group