To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Zwierzęta a przywiązanie - ankieta

pospolita - Śro Mar 28, 2012 22:14

poszło :wink:
majlena - Czw Mar 29, 2012 08:37

wypełniłam.
jaki rachunek sumienia :P

misieq12, radzę wyedytować pierwszy post i napisać, że w Twojej ankiecie hodowca, to osoba, która posiada szczury.

bo tu na forum hodowca to osoba która nie tylko posiada szczury, ale je rozmnaża.
u nas osoba posiadająca szczury, to nie hodowca. dlatego na pytanie w ankiecie "czy jesteś hodowcą?" wiele osób może odpowiedzieć "nie" chociaż w Twoim zamyśle powinno być "tak".

powodzenia i czekam na wyniki, bardzo jestem ciekawa :)

Noxa - Czw Mar 29, 2012 08:48

poszło
Alexis - Czw Mar 29, 2012 10:44

też zrobiłam :)
valhalla - Czw Mar 29, 2012 10:57

Wypełniłam. Ech, mój bałagan na biurku zdecydowanie nie świadczy o mnie dobrze :P
Layla - Czw Mar 29, 2012 10:57

misieq12, poszło :)
cytryn007 - Czw Mar 29, 2012 11:16

majlena napisał/a:
bo tu na forum hodowca to osoba która nie tylko posiada szczury, ale je rozmnaża.
u nas osoba posiadająca szczury, to nie hodowca. dlatego na pytanie w ankiecie "czy jesteś hodowcą?" wiele osób może odpowiedzieć "nie" chociaż w Twoim zamyśle powinno być "tak".

ale autorce chyba chodizło jeszcze o coś innego, z tego:
misieq12 napisał/a:
To nie ma większego znaczenia. Będzie mi to później potrzebne do rozróżnienia ludzi hodujących na sprzedaż ogólnie od ludzi nie sprzedających.

Chodzi o sprzedaż ogólną. Nie ma znaczenia przez kogo i jakie są to szczury. Sam fakt, że tego szczura się komuś sprzeda.

wnioskuję, że pod pojeciem "hodowca" kryje sie każdy kto rozmnaża szczury aby je sprzedać. Autorka misieq12 po prostu nie zdaje sobie sprawy, ze na forum nie ma osob (przynajmniej mam taka nadzieję) ktore rozmnazaja szczury poza zarejestrowanymi hodowlami szczurów rodowodowych. Do autorki: jeśli dobrze zrozumiałam sens, to musisz wiedzieć, ze u nas z hodowców, jest tylko kilka osob ktore tym sie zajmują, nie popieramy rozmnażania szczurów nie posiadających rodowodów, o nieznanych przodkach itp, z wielu powodów o ktorych mozesz przeczytać na forum jeśli Cię interesują :)
ankietę zaraz wypełnię.

/edit chociaż po wejsciu do ankiety chyba jednak "hodowca" oznacza 'własciciela" bo nie ma innej mozliwosci by o tym wspomniec... przydałaoby się jasne wytłumaczenie na wstępie o co chodzi :)

Onia - Czw Mar 29, 2012 11:25

wypełnione:)
misieq12 - Czw Mar 29, 2012 11:35

Z hodowcy zmieniłam na posiadacza :) chyba teraz wszystko będzie jasne :D
cytryn007 - Czw Mar 29, 2012 12:14

misieq12 napisał/a:
hodowcy zmieniłam na posiadacza chyba teraz wszystko będzie jasne

o, bardzo dobrze, nikt juz nie bedzie mial wątpliwości :)

Cegriiz - Czw Mar 29, 2012 12:18

misieq12, czyli jednak dobrze wysnułam kontekst ;)

Wypełnione :)

Ninek - Czw Mar 29, 2012 12:20

misieq12 napisał/a:
Z hodowcy zmieniłam na posiadacza :) chyba teraz wszystko będzie jasne :D

Ale osoby, które wypełniły wcześniej, mogły zaznaczyć źle w tym pytaniu, w tym ja :P

polonistka - Czw Mar 29, 2012 12:34

Też miałam wątpliwości, ale kontekst był jednak taki, że zrozumiałam zamierzenia ;) W każdym razie w wynikach trzeba będzie wziąć poprawkę na to, że mogły pojawić się wątpliwości.
Mam balagan na biurku i się tego nie wstydzę :P (tylko M. się wkurza, bo biurko mamy wielkie, wspólne, a dla niego prawie miejsca nie ma...).

Ninek - Czw Mar 29, 2012 12:40

Off-Topic:
Moje biurko ma 1,5m długości i 60cm głębokości a ledwo mi sie ręce przed laptopem mieszczą :oops:

misieq12 - Czw Mar 29, 2012 13:00

moge pocieszyc, ze to pytanie nie będzie kluczowe :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group