To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

W kupie raźniej - szczury są stadne - Liczebność stada - duża czy mała?

monijjca - Pon Lis 17, 2014 13:25

No właśnie ja mam dwa, chciałabym trzeciego :zakochany: Najlepiej to mieć całą drużyne piłkarską i rezerwowych, ale boje się że nie podołam :)

O upilnowanie chodzi mi czy wypuszczając je na wybieg, nie pójdzie każdy do innego pokoju rozrabiać, czy idąc z nimi na spacer na dwór będą grzeczne itd.. :) :-P :mrgreen:

I czy beda raczej trzymały się wszystkie 3 razem, a nie że 2 beda chodzić razem, a trzeci z boku.

A jeśli chodzi o koszty leczenia, duża jest różnica? Czy raczej mało odczuwalna? :sirwwt:

karola - Pon Lis 17, 2014 13:55

monijjca napisał/a:
O upilnowanie chodzi mi czy wypuszczając je na wybieg, nie pójdzie każdy do innego pokoju rozrabiać, czy idąc z nimi na spacer na dwór będą grzeczne itd.. :) :-P :mrgreen:
Pod tym względem proponuję jednak ograniczenie im możliwości przemieszczania się do 1-2 pokoi. Tobie łatwiej będzie szczury ogarnąć wzrokiem, a one same będą mniej zagrożone, że na przykład wejdą gdzieś w szparę za szafą albo coś zniszczą.
monijjca napisał/a:
I czy beda raczej trzymały się wszystkie 3 razem, a nie że 2 beda chodzić razem, a trzeci z boku.
Na to pytanie nie da się odpowiedzieć, bo każdy szczur jest inny i ma inne preferencje co do poznawania świata ;) Poza tym, każdego dnia może być inaczej :P

monijjca napisał/a:
A jeśli chodzi o koszty leczenia, duża jest różnica? Czy raczej mało odczuwalna?
Dużo zależy od tego co przyjdzie Wam leczyć. U mnie przy większym stadzie wydatki na weterynarza poszły do góry mniej więcej o 30%.
olgapsiara - Pon Mar 07, 2016 17:37

Ja mam 4 szczurki :-)
nemezis850 - Wto Mar 08, 2016 13:00

Ja mam dwóch panów, chłopców bardzie :) j i w planach za około rok kolejnego, może dwa, nie chcę żeby kolejny był w tym samym wieku, wszyscy wiemy, że bolesne jest kiedy szczurki odchodzą prawie w tym samym czasie, zresztą i dla nas i kolegi z klatki.
Chester - Sob Mar 19, 2016 23:54

Zaktualizuj informacje o zwierzętach olgapsiara, :P

[ Dodano: Sob Mar 19, 2016 23:55 ]
nemezis850, zdarza się właśnie często, że jeden idzie za drugim, ale przy większym stadzie to nie reguła :wink:

[ Komentarz dodany przez: smeg: Nie Mar 20, 2016 11:07 ]
Niepotrzebne posty zostały usunięte. Proszę o trzymanie się tematu dyskusji.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group