To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Białystok] Samczyki czekają na dom

aqteka - Wto Mar 27, 2012 12:57
Temat postu: [Białystok] Samczyki czekają na dom
Witam, moja czarnulka uratowana z bezdusznego sklepu wydała na świat 13 maluszków i teraz z powodu ograniczonej wielkości klatki szukamy im nowego dobrego domu.

Chłopcy maja już 5 tygodni i są niesamowicie ruchliwi, zdrowi i oswojeni.
Osoby chętne proszę o kontakt 789 245 092
Chłopaki są z Białegostoku!

[ Komentarz dodany przez: AngelsDream: Wto Mar 27, 2012 13:18 ]
Treść ogłoszenia oraz tytuł poprawione. AD

Layla - Wto Mar 27, 2012 13:19

aqteka, Zdjęcia dodawaj w formie miniaturek, np. z fotosika. Czy chłopcy są oddzieleni już od mamy?
Ebia - Wto Mar 27, 2012 13:30

aqteka, a co z samiczkami? Zostają u Ciebie? Czy oddzieliłaś już chłopców od dziewczynek? Jeśli nie, to trzeba to jak najszybciej zrobić, jeśli nie chcesz kolejnych ciąż ;)
furburger - Wto Mar 27, 2012 13:31

Ebia, samiczki mogły się wcale nie urodzić dlatego nie ma nic o nich lub są już oddane :)
aqteka - Wto Mar 27, 2012 13:40

witam. tak samiczki zostały mi 2 wiec postanowilam ze zostana u mnie dlatego nie ma o nich wzmianki,.Dziekuje za troske i odpowiadam ze chłopcy sa juz oddzieleni od pozostałych , nie planuje rozmnazania moich dziewczyn:)
Layla - Wto Mar 27, 2012 13:49

aqteka, nie dziw się tej ilości pytań, wolimy uczulać na kwestie związane z niekontrolowanym rozmnażaniem :) Powodzenia w znajdowaniu domków! Może więcej fotek? :hyhy:
aqteka - Wto Mar 27, 2012 13:56

nic nie szkodzi lepiej zapobiegac prawda? postaram sie przedstawic moje dziewczyny w "WASZYCH SZCZURACH" a chłopakow juz niebawem tu:)
:)

aqteka - Wto Mar 27, 2012 16:53

http://pokazywarka.pl/zlvik5/ oto kilku chłopcow:)przepraszam za jakosc.

http://pokazywarka.pl/gcvqe7/

aqteka - Śro Mar 28, 2012 12:05

czy naprawde nie ma nikogo w białymstoku kto kocha szczurki?
olencia_150 - Pią Kwi 06, 2012 19:38

Ilu facetów jest? Właśnie ostatnio moich 2 odeszło, ostatni ze stada zaraz depresję będzie miał.
Nakasha - Pią Kwi 06, 2012 23:01

aqteka, a może zrób chłopcom indywidualne sesje zdjęciowe? Opisz ich charakterki. Dobre domki powinny się znaleźć. :kciuki:
aneczka - Sob Kwi 07, 2012 15:22

mam pytanie do założycielki wątku
26 marca na innym forum napisałaś że wszystkie szczurki (samce)trafiły w dobre ręce
dzień później już są znowu do oddania
a dwa dni temu rano na lokalnej stronce białostockiej dałaś ogłoszenie że 2 samiczki szukają domku
te dwie samiczki to te co chciałaś sobie zostawić są do oddania?
do tego samce dalej też?

Devona - Sob Kwi 07, 2012 17:11

aneczka napisał/a:
mam pytanie do założycielki wątku
26 marca na innym forum napisałaś że wszystkie szczurki (samce)trafiły w dobre ręce
dzień później już są znowu do oddania
a dwa dni temu rano na lokalnej stronce białostockiej dałaś ogłoszenie że 2 samiczki szukają domku
te dwie samiczki to te co chciałaś sobie zostawić są do oddania?
do tego samce dalej też?
Proszę, żeby aqteka ustosunkowała się do tej wypowiedzi.
Kluska - Pią Maj 04, 2012 10:39

Aktualne?
aqteka - Pią Maj 04, 2012 17:55

przepraszam wszystkich za bledne info. juz sie tłumacze osoba ktora zarezerwowała u mnie szczurki okazała sie niegodna zaufania wiec dlatego wyszło takie zamieszanie , ale na szczescie wszyscy chłopcy trafili do dobrych domow a dziewczynki zostały u mnie .takze jeszcze raz przeraszam i ogłoszenie jest nieaktualne.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group