To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [KRAKÓW] 4 chłopców szuka dobrego domu - SZUKAM DT

carrie17 - Wto Mar 27, 2012 12:29
Temat postu: [KRAKÓW] 4 chłopców szuka dobrego domu - SZUKAM DT
Witam wszystkich,
z powodów osobistych jestem zmuszona oddać moich czterech chłopaków.
Chłopcy są w wieku: 3x 6 miesięcy, 1x rok
Zwierzaki w tym momencie są w moim rodzinnym domu na wsi, mogą tam zostać jeszcze ok. 2 miesiące, więc póki co nie szukam domu tymczasowego.
Najchętniej oddałabym całą czwórkę (wtedy do oddania również klatka o wymiarach 100dł x 54sz x 72wys - wg kalkuratora 7-szczurówka) , zdaję sobie jednak sprawę z tego, że może być z tym problem, więc szczurki mogą iść dwójkami (bracia), ew. pojedynczo (Frik i Franek) do stada w swoim przedziale wiekowym. Pierwszeństwo będą miały jednak chętni do przyjęcia dwójek. Są prześliczne, przesłodkie i przekochane, zasługują na dużo miłości :)
Jak tylko będę tam w domu, zrobię im aktualne zdjęcia, jednak chłopaczki niewiele się zmieniły (tylko urosły).

1 i 2. Filo (agutkowy kapturek) & Fifi (czarnuszek)


Są to bracia, dlatego bardzo bym chciała, żeby zostały zaadoptowane razem. Są bardzo wesołe, zżyte z sobą, nie boją się człowieka, jednak nie przepadają za mizianiem (może kwestia wieku).
3. Frik (beżyk z kręconymi wąsami)

Gdybym mogła przypisać mu cechy ludzkie to na pewno nieśmiały i wycofany. Na rękach siedzi spokojnie i daje się głaskać.
4. Franek (czarny kapturek)

Z Frankiem mogą być największe kłopoty, bo cóż, nie będę ukrywać - jest to problematyczny szczurek. Niemniej zasługuje na kochany domek. Dużo osób mi mówiło, że pomogłaby mu kastracja, na którą ja nie mogę sobie teraz pozwolić. Franek kilka razy mnie ugryzł, do człowieka podchodzi tylko po jedzenie, a ja po kilku próbach dałam sobie spokój z jego oswajaniem (mój błąd) no i taki z niego agresorek... Na pewno lepiej czuje się w swoim stadzie, niż z człowiekiem. Dobrze by było gdyby trafił do osoby, która ma doświadczenie z takimi zwierzakami.



Zwierzaki zaadoptowałam od Klauduski i Jakuszewy (które szczerze przepraszam, za rozwój sytuacji), dlatego one również będą miały wpływ na wybór nowych domków dla szczurków. Obowiązuje standardowa lista pytań, jak również wizyta przedadopcyjna i być może podpisanie umowy z którąś z dziewczyn. Chciałabym, żeby zwierzaki znalazły domek, w którym poświęci się im więcej czasu, niż ja teraz jestem w stanie..

W sprawie adopcji proszę o kontakt:
9814747 - gg
asia_122@vp.pl - e-mail
511 253 343 - tel. kom.
jak również tutaj na forum

carrie17 - Czw Mar 29, 2012 00:38

Zdjęcie klatki, która jest do oddania, jeśli ktoś przygarnie całą czwórkę:
(100dł x 54szer x 72wys)

(Klatka jest obłożona siatką 1x1cm (wcześniej szczurki przełaziły przez pręty - 2cm odstępu między szczeblami), niestety nieskładana, ale za to fajna, duża i szczurki lubią po niej hasać. Wyposażenie uległo zmianie, w tej chwili są 4 fajne półeczki zrobione z paneli podłogowych, do tego dodaję 2 poidełka trixie i dużą miseczkę).

Kto pokocha pięknych panów? :)

Martini - Czw Mar 29, 2012 01:06

Jeśli znajdą domek w Warszawie, to obiecuję transport koło 20 kwietnia (pociągiem i bez klatki, niestety)!
carrie17 - Wto Kwi 03, 2012 01:12

Zainteresowanie pociechami jest niestety nieduże, stąd informacja i prośba: szukam dt dla 4 samców, na terenie Krakowa dostarczę klatkę.
carrie17 - Sob Kwi 07, 2012 00:09

Chłopaki znalazły nowy domek u znajomego Rajuny :)
Proszę jednak nie zamykać tematu do czasu, gdy do niego nie trafią.

freyasouris - Sob Kwi 07, 2012 12:09

^^ oui! oby trafiły do Niego jak najprędzej :> :D z pewnością będą miały u Niego dobrze :D
carrie17 - Śro Kwi 11, 2012 22:38

Temat do zamknięcia, szczurki dojechały dziś do nowego domu :)
AngelsDream - Czw Kwi 12, 2012 12:28

Zamykam i przenoszę do archiwum.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group