To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Wiosenne i nie tylko zmiany na forum

AngelsDream - Pon Mar 26, 2012 22:54
Temat postu: Wiosenne i nie tylko zmiany na forum
Zgodnie z tym, co Wam obiecałam, informuję o zmianach:

- powstało forum Hodowle szczurów rodowodowych, z podforum Zarejestrowane hodowle;

Teraz to tam znajdują się tematy dotyczące pytań o rodowody, funkcjonowanie SHSRP i inne, jak również poddziały z: planowanymi miotami, miotami urodzonymi, ogłoszeniami sprzedam/kupię, planami wystawowymi. W najbliższym czasie jest zaplanowane wydzielenie działu Archiwum miotów, gdzie przeniesione zostałyby tematy miotów, z których wszystkie szczurki już nie żyją. (Proszę o opinie).

- powstało podforum Mioty adopcyjne, na którym będzie można prowadzić wątki miotów adopcyjnych, powstanie analogicznego do hodowlanego archiwum także brane pod uwagę;

- powstało podforum Ogonowy offtopic, które jest częścią działu Szczury ogólnie i po uporządkowaniu będzie to miejsce dla luźniejszych, ale okołoszczurzych tematów;

- częściowo zostały uporządkowane główne działy forum, porządki jeszcze trwają;

- wciąż dyskutujemy na temat zasad dla bazarków i działu wspólnych e-zakupów;

- rozważamy usunięcie podforum Gryzolandu - prosimy o opinie;

Layla - Pon Mar 26, 2012 22:57

Proszę też się nie przejmować, jeśli coś w spisach treści nie działa - musimy przeredagować, bo posprzątałyśmy już kilka działów :)
AngelsDream - Pon Mar 26, 2012 22:59

Layla napisał/a:
Proszę też się nie przejmować, jeśli coś w spisach treści nie działa - musimy przeredagować, bo posprzątałyśmy już kilka działów


Racja!

Sukcesywnie spisy treści także będą aktualizowane.

Asmena - Pon Mar 26, 2012 23:24
Temat postu: Re: Wiosenne zmiany na forum
AngelsDream napisał/a:

- rozważamy usunięcie podforum Gryzolandu - prosimy o opinie;

Jestem za.

Pyl - Wto Mar 27, 2012 00:11

AngelsDream napisał/a:
rozważamy usunięcie podforum Gryzolandu - prosimy o opinie;
Popieram. Byty nieistniejące nie są nam potrzebne.
Sorgen - Wto Mar 27, 2012 00:57

popieram
susurrement - Wto Mar 27, 2012 01:38

AngelsDream napisał/a:
- rozważamy usunięcie podforum Gryzolandu - prosimy o opinie;

napisałam do Oleczki z prośbą, aby się z Wami skontaktowała.

majlena - Wto Mar 27, 2012 01:59

uwielbiam takie porządki. świetna robota!
jestem za usunięciem niużywanych, czyli gryzolandu.
archiwa bardzo się przydadzą i pozwolą łatwiej się odnaleźć i zachować porządek.

po tych wszystkich porządkach przydałoby się także spojrzeć na pierwsze posty tematów, zaktualizować zdjęcia.

a tych artykułów już nie mogę się doczekać :D

MalaBoo - Wto Mar 27, 2012 03:17
Temat postu: Re: Wiosenne zmiany na forum
AngelsDream napisał/a:
- rozważamy usunięcie podforum Gryzolandu - prosimy o opinie;


też jestem za :)

AngelsDream - Wto Mar 27, 2012 11:53

susurrement, dobrze, nic aż tak pilnego.
Asmena - Wto Mar 27, 2012 15:14

Wg mnie fajnie by było, gdyby Devona miała w podpisie/nad avatarem/gdziekolwiek info o swojej funkcji.
Hanami - Wto Mar 27, 2012 15:17

AngelsDream napisał/a:
rozważamy usunięcie podforum Gryzolandu - prosimy o opinie;
Właśnie wczoraj zaczęłam pisać post, ale mam problemy z moim netem i mi "wcięło". Nie chciało mi się zaczynać ponownie. Dziś "po przerwie" wracam, bo widzę, że telepatycznie przesłałam impuls.
Wydaje mi się (wiem, że łatwiej powiedzieć, niż zrobić), że sukcesywnie można w każdym temacie znaleźć jakieś mniej istotne wątki lub takie gdzie od utworzenia wypowiedziały się trzy-cztery osoby, a ostatnia np. dwa lata temu i również usunąć.
Oczywiście nie mam na myśli ani "leczenie", ani "zachowanie i psychika", czy tym podobnych. Tu powinny być przechowywane wszystkie poruszone tematy. Nawet taki, który "śpi" więcej niż rok, czy też w ogóle "śpi" po pierwszym poście na dany temat. Bo w nich mogą kryć się cenne wskazówki, właśnie do rzadko spotykanych przypadków.

susurrement - Wto Mar 27, 2012 15:18

AngelsDream napisał/a:
susurrement, dobrze, nic aż tak pilnego.

rozumiem. napisałam tylko, bo już się wszyscy wypowiadają, że są za, a sama zainteresowana się jeszcze nie zdążyła odezwać.

AngelsDream - Wto Mar 27, 2012 15:31

Hanami, tak też robimy. W ważnych działach staramy się tematy łączyć, nazywać "lepiej", ewentualnie wydzielamy. To jeszcze potrwa, na pewno.
wuwuna - Wto Mar 27, 2012 23:33

Jestem za archiwum miotów od samego początku.
To ułatwi przemieszaczenie się po tych tematach osobom nowym i mało zorientowanym. :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group