To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Przyjmę szczurka najlepiej młodego osobnika z woj.Opolskiego

elsa28 - Nie Mar 25, 2012 22:53
Temat postu: Przyjmę szczurka najlepiej młodego osobnika z woj.Opolskiego
Witam sercecznie ;)
Jestem tutaj nowa ,trafiłam tu ponieważ chciała bym zaadoptować szczurka.
Nie jest to kwestia finansowa bo mogła bym kupić w sklepie zoologicznym, ale być moze jest ktos kto poprostu musi oddac to stworzonko , a ja w ten czas mogła bym pomóc.
Jestem osobą odpowiedzialną i pasjonuje sie tymi stworzeniami.
Miałam szczurka (Pufcio) ale niestety zachorował, leczylam go ale mial przezuty taka i musiałam go uśpic :(
Teraz bardzo brakuje mi jego towarzystwa i chce go zastapić nowym ściulkiem;)
Mam w domu dwa Yorki ale sa one pokojowo nastawione do wszytskich istot wiec szczurek bedzie mial doborowe towarzystwo.
Jesli ktos chce oddac owe stworzonko bardzo prosze pisac ;)
Pozdrawiam!!

mmarcioszka - Nie Mar 25, 2012 22:59

elsa28, bardzo dobrze że chcesz adoptować, a nie kupować w zoologu ;) Jednak szczurki to zwierzątka stadne, czyli decydując się na nie musisz wziąć minimum dwa. Poczytaj forum, dowiedz się więcej o warunkach, jakie należy zapewnić szczurom i przejrzyj dział "oddam".
Powodzenia ;)

Martini - Nie Mar 25, 2012 23:01

elsa28,
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11898
ale jeden szczurek to bardzo złe rozwiązanie
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=1521
rozejrzyj się za drugim

Kasik - Nie Mar 25, 2012 23:32

elsa28, to prawda, szczurki są stadne i raczej nikt nie będzie Ci chciał oddać szczurka, by męczył się samotnie. Natomiast dwa na pewno dostaniesz o wiele łatwiej :) A przede wszystkim i szczury będą zadowolone w Twoim domku ;)
elsa28 - Nie Mar 25, 2012 23:41

nie jest to dla mnie problem, dziekuje za porade. A czy moga byc dwa tej sameł płci? bo wolala bym uniknąc niechcianej ciąży. Czy lepiej samca i samice? jak to wyglada? ja mialam tylko jednego szczurka, on sie kumplował z psami, jeździł nawet na nich ;) nie wydawało sie ze byl samotny. Ale nie mam az takiej wiedzy i doswiadczenia i chetnie poslucham wszytskich porad.
mmarcioszka - Nie Mar 25, 2012 23:45

elsa28, koniecznie dwa tej samej płci lub kastrowane. Wszystko właściwie jest już na forum w odpowiednich działach i tematach, więc szukaj i czytaj jak najwięcej. Miłej lektury ;)
elsa28 - Pon Mar 26, 2012 01:54

tak więc uściślam swoje ogłoszenie : :) przygarnę dwie szczurzyce najlepiej młode ;)
Kasik - Pon Mar 26, 2012 11:19

Pamiętaj o odpowiednio dużej klatce - dla dwóch najlepiej co najmniej 40x60x70cm :)

Tu masz najważniejsze tematy: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=1635 ;)

szczurkowa_mama - Pią Mar 30, 2012 14:10

Bardzo chętnie oddam 2 szczurzyce ;) jedną czarną drugą w biało czarną :)
proszę pisać na: jawa0@o2.pl

Domowa hodowla ;D (wpadka oczywiście!)

szczurkowa_mama - Pią Mar 30, 2012 14:11

młode mają dopiero około 1,5 miesiąca ale juz same jędzą i wszystko jest oki ;D bardzo miłe słodkie ale mam ich razem z rodzicami 7 szt.
Layla - Pią Kwi 27, 2012 17:02

elsa28, aktualne?
Kluska - Pią Maj 04, 2012 10:36

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group