To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Radom mama husky, tata kapturek

12ogonków - Czw Mar 22, 2012 15:29
Temat postu: Radom mama husky, tata kapturek
Do oddania pod koniec kwietnia będą maluszki urodzone 08.03.Ciężarną szczurkę zabrałam z zoologa.Mama też do adopcji dla doświadczonej osoby bo mało miała do czynienia z człowiekiem i jest dość agresywna.Moje dzieciaki już zostały nieco pokąsane.Inna sprawa, że pewnie broniła gniazda, ale potrafi udziabać podczas karmienia.Na razie mam takie zdjęcia, bardziej aktualne zrobimy jak się uda :roll:
12ogonków - Czw Mar 22, 2012 16:41
Temat postu: nowe fotki
Udało mi się zrobić dwie nowe fotki.Generalnie wszystkie maluchy są w takich umaszczeniach.
Frugo - Czw Mar 22, 2012 18:47

Co z nimi ? :)
kinia_as - Czw Mar 22, 2012 18:53

rezerwuje jednego chłopaka ;) najchętniej husky ;) tylko będzie mi potrzebny transport do kielc, ale myślę, że jakaś dobra dusza w tym pomoże ;)
12ogonków - Nie Mar 25, 2012 16:09

Mamy trzech chłopaczków- jeden biało-czarny i dwa biało-beżowe z czerwonymi oczami.Sześć babeczek- trzy biało-czarne i trzy biało-beżowe z czerwonymi oczami( dwie mają całe beżowe pysie)
Igaśka - Nie Mar 25, 2012 17:47

Jakie piękne klusie ! :serducho:
Onia - Pon Mar 26, 2012 09:52

Piękne trzymam :kciuki: za dobre domki
Kcal - Sob Mar 31, 2012 11:14

Z chęcią przygarnę biało czarną dziewczynkę, podobnie jak kinia_as jestem z Kielc
siberia - Sob Mar 31, 2012 14:31

Witam. Z chęcią przegrane dwie dziewczynki lub dwóch chlopakow. Jesteśmy z Kielc. :-) Moglibyśmy sami odebrac szczurki. Bardzo proszę o kontakt :-)

Scaliłam posty. Staraj się nie pisać post pod postem, używaj opcji 'edytuj'. Kluska

Hanami - Sob Mar 31, 2012 16:14

Zajrzałam jedynie z ciekawości.
Siberia, jeżeli jesteś z Kielc, bierzesz małe i masz transport, to skontaktuj się z Kcal i kinia_as. Możesz im przywieźć maluszki.

froussy - Sob Mar 31, 2012 22:26

Z chęcia bym wzieła takową dzewczynke ale wątpie żeby sie znalazł transport do Rudy Śląskiej :c
Noile - Pon Kwi 16, 2012 18:17

Śliczne! Przygarnąłbym dwóch samczyków, ale kiepsko z transportem do Łodzi jak prawko w drodze. ;(
Niamey - Pon Kwi 16, 2012 18:43

Noile, znalezienie transportu nie jest takim problemem - poszukaj i ogłoś się na forum w dziale transportowym, zajrzyj na inne fora szczurze, psie, świnkowe itp.
12ogonków - Pon Kwi 16, 2012 20:42

Witam ,wacik można zamknąć, przepraszamy ale wszystkich chłopczyków wcisnęłam Kini z Kielc :mrgreen: "Miętka" była :wink: Dziękuję wszystkim za odzew i domki.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group