To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Kostrzyn nad Odrą i okolice] Chętnie przyjmę szczurka !

Kayumi - Śro Mar 21, 2012 15:07
Temat postu: [Kostrzyn nad Odrą i okolice] Chętnie przyjmę szczurka !
Chętnie zaopiekuję się szczurkiem, rasa, kolor, płeć obojętna :) Najlepiej żeby był młodziutki. Zapewniam, że będzie miał u mnie spokojny, kochający dom :3. Jest tylko jeden warunek, żebym mogła go sama odebrać od właściciela musi on być z Kostrzyna nad Odrą lub okolic. ^^
Frugo - Śro Mar 21, 2012 15:12

Szczurki są stadne więc 1 szczurka nikt Ci nie da. Więc ewentualnie 2. 8)
Martini - Śro Mar 21, 2012 15:13

Kayumi napisał/a:
Chętnie zaopiekuję się szczurkiem


A masz już inne :wink: ? Istotny punkt każdej ankiety adopcyjnej.

Kayumi napisał/a:
musi on być z Kostrzyna nad Odrą lub okolic

:kciuki:

Kayumi - Śro Mar 21, 2012 15:17

Frugo napisał/a:
Szczurki są stadne więc 1 szczurka nikt Ci nie da. Więc ewentualnie 2. 8)


No więc dobrze, mogę wziąć maksymalnie dwa :)

Martini, nie nie mam żadnego :) .

Martini - Śro Mar 21, 2012 15:19

Kayumi napisał/a:
No więc dobrze, mogę wziąć maksymalnie dwa


Kayumi, to nie to, że się zgadzasz:) Po prostu, nikt z tego forum nie da Ci jednego szczura, jeśli w domu nie masz już przynajmniej jednego:) Przeczytaj http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=1521

Kayumi - Śro Mar 21, 2012 15:23

Kayumi, to nie to, że się zgadzasz:) Po prostu, nikt z tego forum nie da Ci jednego szczura, jeśli w domu nie masz już przynajmniej jednego:) Przeczytaj http://forum.szczury.biz/...?t=1521[/quote]

Tak, rozumiem :) . I bardzo dziękuję. Jak widać muszę się jeszcze trochę douczyć :3.

Martini - Śro Mar 21, 2012 15:24

Kayumi, powodzenia :)
Cegriiz - Śro Mar 21, 2012 15:30

Kayumi, powodzenia w doszczurzaniu i lekturze forum :)

Jak zobaczysz dwa szczuraki przytulone razem, to zrozumiesz, czemu szczurów się w pojedynkę nie trzyma.

Dwa szczurki to nie jest dużo więcej pracy jak z jednym. A nawet powiem Ci, ze we dwójkę łatwiej się oswajają ;)

Frugo - Śro Mar 21, 2012 16:47

Kayumi, dobrze, że bierzesz 2. :mrgreen:
I :kciuki: w szukaniu szczurów.

smeg - Śro Mar 21, 2012 17:11

Poszukaj w dziale "Oddam", transport z innego miasta to nie problem ;) Nie wysyłamy szczurków samych, ale często forumowicze przewożą je w różne zakątki Polski przy okazji własnych podróży, więc ogonki mają zapewniony bezpieczny przejazd :) Na adopcję z Kostrzyna pewnie musiałabyś poczekać dużo dłużej, bo, szczerze mówiąc, nie zauważyłam do tej pory żadnych szczurków do oddania stamtąd.

http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11816 - tu np. są szczurki z możliwością transportu do Zielonej Góry, a stamtąd już chyba niedaleko ;)

Kayumi - Sob Mar 24, 2012 18:30

Dziękuję wszystkim za wsparcie :D . Za tydzień jadę po moje szczurki do koleżanki koleżanki, która nie może się nimi zajmować, ponieważ studiuje. Urzekły mnie te małe słodkie ogonki :3. Jeszcze raz wszystkim dziękuję :) .
Layla - Wto Kwi 17, 2012 14:12

Kayumi, masz już szczurki?
Kluska - Śro Kwi 25, 2012 09:14

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group