To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - Częstochowa - znani,polecani i nie tylko

PACZEK - Pią Paź 26, 2012 08:57

Sorry za offa ale ktoś w Częstochowie potrzebuje pomocy

http://forum.szczury.biz/...p=803017#803017

Zizollo - Pią Paź 26, 2012 10:47

PACZEK, dzięki :) już napisałam na pw czekam na odp.
Zuzia1976 - Sob Paź 27, 2012 09:44

Też się dołączyłam do tematu.Zaproponowałam spotkanie w realu.Myślę,że lepiej pogadać przy dobrej kawie niż klikając w klawiaturę a i zestresowana niedoświadczona osoba poczuje się pewniej.
PACZEK - Sob Paź 27, 2012 12:14

Zuzia1976 napisał/a:
Też się dołączyłam do tematu.Zaproponowałam spotkanie w realu.Myślę,że lepiej pogadać przy dobrej kawie niż klikając w klawiaturę a i zestresowana niedoświadczona osoba poczuje się pewniej.

Dobrze prawisz :)

ewa.ta - Nie Sty 03, 2016 18:48

Ja niestety ale nie polecę przychodni na Orkana... Byłam tam wczoraj z moimi chłopcami, jeden z nich jest na antybiotykach i ma martwice na plecach po zastrzyku, i w sumie do wczoraj był to suchutki strup. .. Pani doktor najpierw kazała mi to namaczać wacikiem żeby odpadł, a potem zaczęła go zdrapywać (!!) Sczurowi z pleców który przy okazji darł się w nieboglosy... nie cała rana była zagojona i Sasha zaraz po powrocie rozdrapal to na nowo a rano miał aż siersc ubrudzona dookoła krwią... Nawet zaraz po tym jak się zrobiła ta martwica to tak źle nie wyglądała, przemylam mu to wodą utlenioną i smaruje sarcoserylem. Mam nadzieje, ze tylko jakiś stan zapalny się nie wpląta, tak więc ja nie polecam raczej...
Zizollo - Wto Sty 05, 2016 13:35

ewa.ta, to aż w sumie dziwne,że tak zrobiła wetka ale to była Pani Magda czy Ania?
sama podajesz zastrzyki?ja u moich ciurów jak miały martwice nawet ostatnio po zastrzyku mojego wykonania to czekałam aż strupek sam odpadnie i dopiero smarowałam maścią,którzy dobrzy ludzie z forum mi polecili ;)

Norbert440 - Pon Sty 16, 2017 19:56
Temat postu: Wet Częstochowa
Witajcie. Odświeżam temat. Potrzebuje dobrego i zaufanego (jeśli chodzi o szczury) weterynarza w Częstochowie. Moja szczurzyca ma guza, zaczęło się koło grudnia, mała kulka na boku ciałka, myślimy - może ropień. Byliśmy wtedy u wet Zatoń, powiedziała, że guz i trzeba obserwować czy się powiększa jeśli tak, trzeba będzie wyciąć... No i niestety guz coraz większy a ja w kropce bo nie mam pojęcia dokąd ją zabrać.. Dodam, że ma 2 lata. Potrzebuje doświadczonego weta który operował już takie przypadki i który ma sprzet do tego. Pomocy
cudi87 - Czw Kwi 19, 2018 14:04

Temat trochę stary, ale wymaga sprostowania bo faktycznie w Czewie szczurologów nie ma :( dziś ratowałem moją dziewczynkę (2,5 roku) - guz w okolicy żuchwy. Po wizycie nie da się zagwarantować czy faktycznie ropień bez zmian nowotworowych (cholera wie bez histopatologi- nierealne), martwa tkanka usunięta, z lekarzem można rozmawiać w prost,ale weci bardzo ciepli i mili. Generalnie polecam weta na ul. Focha tuż za restauracją tayri, jeżeli ktoś szuka pomocy dla "ogonków". Kilka godzin po ekstrakcji, szczurek jest stabilny i wraca do formy (ale okładów z rivanolu i tak nie lubi :D ).
UPDATE: Szczurzyca po 4 dniach trzyma się dobrze, rana goi się wzorowo - więc myślę że wet jak najbardziej godny polecenia :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group