To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa] 8 ogonków do oddania

ratzinger - Pon Mar 19, 2012 13:23
Temat postu: [Warszawa] 8 ogonków do oddania
Wpadkowe maluchy, do oddania w dobre ręce..



przypuszczam że russian blue agouti, i fuzzy. --DUMBO--

quagmire - Pon Mar 19, 2012 13:35

ratzinger, daj link do poprzedniego tematu, to od razu ludzie będą wiedzieli skąd się wzięły.
Wstaw też zdjęcia rodziców może :)

Czy tata też jest dumbo?
Z Twojego opisu ojca w poprzednim temacie wygląda na to, że on jest double-rex, a to znaczy, że maluchy będą samymi rexikami.

ratzinger - Pon Mar 19, 2012 14:21

http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11815
(WPADKOWE)



Oboje z rodziców są Dumbo.
"NIE MOGĘ OGARNĄĆ GDZIE JEST MOJA CYFRÓWKA" ;[

ratzinger - Pon Mar 19, 2012 14:26

z (ang.) podwójny rex? hmmm... zapewne to silny gen, i maluchy będą bardzo REX :)
W sumie to się ciesze , ale dla mnie jest ważne żeby znalazły dobre domki, trójce z maluchów już znalazłem dom. Mniej obeznani , czyli moi znajomi, są obojętni na rodzaj i kolor, futerka. Chcą kochać.. (...) to najważniejsze.

Mam nadzieje że reszta klusek znajdzie dzięki temu forum , odpowiedzialne i pełne ciepła domy.

AngelsDream - Pon Mar 19, 2012 14:32

ratzinger, pamiętaj, żeby maluchy wydawać do domów, gdzie nie będą mieszkać samotnie. Towarzystwo chociaż jednego szczura tej samej płci (lub przeciwnej, ale ktoś musi być wykastrowany) to konieczność. :)
ratzinger - Pon Mar 19, 2012 14:39

AngelsDream napisał/a:
ratzinger, pamiętaj, żeby maluchy wydawać do domów, gdzie nie będą mieszkać samotnie. Towarzystwo chociaż jednego szczura tej samej płci (lub przeciwnej, ale ktoś musi być wykastrowany) to konieczność. :)



a ja mam to sprawdzić ? Jak coś będe pytać ludzi z forum o poparcie co do oddania do danego domku? Sam nie wiem, 1 raz jestem w takiej sytuacji. Boje się że się przywiąże do maluchów jak podrosną..;/

AngelsDream - Pon Mar 19, 2012 14:42

ratzinger, ludzi na forum zazwyczaj łatwo sprawdzić, mają tematy swoich stad, wypowiadają się, etc. A swoich znajomych przecież znasz i wiesz, czy mają szczury i jakie.
Dolly - Pon Mar 19, 2012 15:49

Są dziewczynki? Chciałabym jedną adoptować, już od dłuższego czasu męczy mnie ogromne GMR. Stado mi się starzeje i przydałoby się trochę świeżej krwi.
quagmire - Pon Mar 19, 2012 15:56

ratzinger napisał/a:
z (ang.) podwójny rex? hmmm... zapewne to silny gen, i maluchy będą bardzo REX

Nie tyle silny, co dominujący :)
Dzieciaki będą więc rex :mrgreen:

RedHead - Pon Mar 19, 2012 16:23

Chętnie przygarnę samca, kwestia transportu do Olsztyna/ Trójmiasta :) ratzinger, zgadasz się na transport malucha?
Martini - Pon Mar 19, 2012 16:48

ratzinger, proponowałam Ci pomoc przy adopcjach:)
Asica21 - Pon Mar 19, 2012 17:55

A fuzzowe dziewuszki są?
trixy - Pon Mar 19, 2012 18:45

dumbo :serducho: ja pragne dumbo, a juz najbardziej dumbo z Warszawy :mrgreen:
ratzinger, wstepnie przygarnełabym jedna dziewczynke

mmarcioszka - Pon Mar 19, 2012 18:48

Czyli wszystkie powinny byc dumbo rex?
Asica21 - Pon Mar 19, 2012 19:16

No a co z fuzzami? są?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group