To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Lublin][Radom]Przyjmę koleżankę dla mojej 2 mies. Szczurki!

AngelikaK - Czw Mar 15, 2012 09:17
Temat postu: [Lublin][Radom]Przyjmę koleżankę dla mojej 2 mies. Szczurki!
Witajcie :)

Od kilku tygodni mamy Szczurę, zakochaliśmy się w niej z chłopakiem od pierwszego wejrzenia. Kupiliśmy ją w sklepie zoologicznym w Lublinie. Jest jednak trochę osowiała i jakby smutna. Ma dużą,3 piętrową klatkę, po weekendzie zamontujemy jej koszyki, bo ma metalowe pięterka a nie wiedziałam wcześniej że nie można:( Często ją wypuszczamy, głaszczemy, bawimy się z nią ale chcielibyśmy zapewnić jej wszystko co najlepsze, dlatego szukamy koleżanki! Jeśli ktoś ma do oddania szczurzycę najlepiej w tym wieku co nasza, ew. młodszą, jeśli nie będzie problemu o zagryzienie.. to chętnie ją przygarniemy i pokochamy:)
W Radomiu mogę być w weekendy, na codzień w Lublinie. Mogę także opłacić koszty ew. transportu.
kontakt gg: 4472824

Pozdrawiam
Angie

Martuha - Czw Mar 15, 2012 10:39

AngelikaK, sprawdzałaś dział oddam ? Tam mnóstwo szczurów szuka domu,a może któraś panienka przypadnie Wam do gustu ;) Kilka tygodni bez towarzysza ? Jak najszybciej sprawcie jej koleżankę :) Pozdrawiam
babyduck - Czw Mar 15, 2012 11:21

Gdyby szczurka była z Warszawy, to oferuję transport do Radomia w weekendy.

AngelikaK, zajrzyj tu: http://forum.szczury.biz/...=717487#717487. Są dwie dziewczynki do adopcji - maluszek i mamusia. Napisz do Martini w sprawie adopcji.

AngelikaK - Czw Mar 15, 2012 11:30

Jezuniu jakie piękne :serducho: :serducho: :serducho:

Napiszę zaraz :) Dziękuje!

Layla - Śro Kwi 11, 2012 15:10

AngelikaK, aktualne?
Kluska - Pią Kwi 20, 2012 08:36

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group