To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Planowane wystawy na rok 2012

quagmire - Pią Maj 04, 2012 08:27

aneczka1-13, z Olsztynem nie wiem, a L. jest wyjechana. Wystawa w Warszawie zaś jest zależna od miejsca, w którym w tym roku będą koty. Mamy się do nich odezwać we wrześniu.
Karena - Pon Maj 28, 2012 17:08

Czy coś wiadomo już? Pojawiły się jakieś informacje na temat wystaw?
quagmire - Śro Maj 30, 2012 12:23

Wystawa we Wrocławiu się odbędzie (jak zbierzemy chętnych).
Na potwierdzenie Olsztyna jeszcze czekamy.

We wrześniu dowiemy się, co z Warszawą.

aneczka1-13 - Czw Cze 21, 2012 10:44

Wiadomo coś nowego w sprawie Olsztyna??
quagmire - Czw Cze 21, 2012 10:51

aneczka1-13, jeszcze nie. Myślę, że jak dostaniemy potwierdzenie, to od razu ogłosimy, bo czekać nie ma na co. Jak na razie Wrocław dostał taki numer, żeby zostało miejsce na Olsztyn ;)
aneczka1-13 - Czw Cze 21, 2012 14:28

A kiedy mniej więcej to potwierdzenie powinno być??
Neverestin - Nie Cze 24, 2012 16:43

Mnie również ciekawi jak tam Olsztyn, chętnie pomogę jak coś jakaś para rąk potrzebna ;)
L. - Pon Cze 25, 2012 23:43

Czekam na potwierdzającego emaila, jeśli odpowiedź bedzie pozytywna to jak najbardziej.

Oj a ręce będą mi potrzebne, oj będą :wink:

aneczka1-13 - Pon Cze 25, 2012 23:51

A powiedzieli kiedy mniej więcej wyślą tego maila?? Mi głównie cały czas o to chodzi. Zeby wiedzieć ile będę miała czasu na zorganizowanie się.
quagmire - Wto Cze 26, 2012 07:50

aneczka1-13, jakby odpowiedzieli kiedy wyślą, to przecież od razu mogliby dać odpowiedź ;)
quagmire - Śro Lip 04, 2012 16:33

Niestety, w tym roku nie będzie wystawy w Olsztynie.
W związku z tym wystawa we Wrocławiu będzie wystawą XVI nie XVII.

aneczka1-13 - Śro Lip 04, 2012 19:47

w tym roku z tymi wystawami to jeszcze gorzej niż w zeszłym. Całe to wszystko schodzi już na psy ;/ . ciągle coś nie wypala. już mnie to troszkę wkurza.
L. - Śro Lip 04, 2012 20:20

aneczka1-13,
W tamtym roku dużo wystaw się nie odbyło się ze względu na brak frekwencji z powodu epidemii na łódzkiej - więc to kwestia wystawców - Was.
Poza tym to nie jest z naszej winy. Jesteśmy uzależnieni od innych, a inni nie patrzą czy wystawcom będzie przykro czy nie, tylko jak stoją z forsą.
Olsztyn nie wypalił, bo kotom w ostatniej chwili odmówiono zgody na wynajem hali ze względu na długi. W tym roku Olsztyna nie będzie, bo według klubu z którym współpracujemy nie stać, więc najbliższy Olsztyn będzie dopiero w kolejnym roku.

Poza tym wychodzimy z założenia, że liczy się jakość, a nie ilość. Lepsze 2 porządne wystawy niż 6 do kitu. Nam zależy też na frekwencji i propagowaniu SHSRP. Wiec wolimy pojawić się na targach niż zorganizować 3 wystawy samemu, gdzie nikogo oprócz wystawców nie będzie.
Więc wypraszam sobie to schodzenie na psy. Na psy schodzi ten kto robi coś tylko dla zarobku, nie patrzy na warunki i na ilość niedopatrzeń w organizacji.

pszczoła - Śro Lip 04, 2012 21:55

aneczka1-13, bez jaj. Nikt Ci nie broni wstąpić do Stowarzyszenia i zająć się organizowaniem wystaw. Wbrew pozorom to nie jest takie łatwe.
susurrement - Śro Lip 04, 2012 22:05

aneczka1-13 napisał/a:
w tym roku z tymi wystawami to jeszcze gorzej niż w zeszłym. Całe to wszystko schodzi już na psy ;/ . ciągle coś nie wypala. już mnie to troszkę wkurza.

no popatrz, a mnie wkurza jak czytam takie opinie 'z ust' kogoś, kto jest podobno taki chętny do zakładania własnej hodowli :roll: zawsze możesz spróbować pomóc, nikt nie broni, a oceniać z boku oczywiście najprościej.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group