To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Planowane wystawy na rok 2012

L. - Nie Mar 11, 2012 19:56
Temat postu: Planowane wystawy na rok 2012
Tutaj będę umieszczać aktualne plany wystaw na rok 2012. Ja, albo jakiś moderator będzie aktualizował stronę 1 na bieżąco. Plany są takie, a nie inne, ponieważ jak już wiele razy było pisane jesteśmy uzależnieni od imprez organizowanych przez większe związki/stowarzyszenia/kluby.
Jeśli ktoś jest chętny pomóc przy organizacji wystawy zapraszam na forum shsrp :) Przypominam, że głównym organizatorem wystawy może być tylko członek SHSRP. :wink:

Regulamin wystaw organizowanych przez SHSRP: http://www.shsrp.yoyo.pl/regwystaw.pdf

PLANOWANE WYSTAWY NA 2012 r.
szczegóły: http://www.shsrp.yoyo.pl/wyst.htm
# 1-2 grudnia - Warszawa (wystawa kotów) - przyjmowanie zgłoszeń: wrzesień-listopad


* *
ODBYŁY SIĘ W 2012 r.
# 14-16 września - Wrocław (targi zoo-botanica) - przyjmowanie zgłoszeń: sierpień

Karena - Nie Mar 11, 2012 20:35

L., Dziękuję za odzew ;)
Ebia - Śro Kwi 11, 2012 13:19

To nie będzie w tym roku żadnej wystawy w Łodzi? Szkoda, bo już miałam nadzieję, tym bardziej, że mieszkam blisko Stefanowskiego, gdzie zawsze były targi ;( a i przy tej ulicy mieści się mój wydział
quagmire - Śro Kwi 11, 2012 13:23

Ebia, raczej nie, chociaż jeszcze czekamy na odpowiedź.
Vaco - Śro Kwi 11, 2012 14:14

a ostatnio zastanawiałam się, kiedy będą jakieś plany wystaw :) w takim razie pierwszy Sopot ^^
Ebia - Śro Kwi 11, 2012 19:41

quagmire, ale nie planujecie wystawy w Łodzi, czy jest problem z ustaleniem jakiegoś terminu? Bo jeśli chodzi o termin i jakieś pozwolenie, to mogłabym popytać wśród znajomych z różnych organizacji, czy da się coś załatwić. Studiuję na PŁ i załatwialiśmy na targi i organizowane przez nas konferencje już różne rzeczy, z pozoru mało prawdopodobne do załatwienia, przy czym jako koło naukowe mamy poparcie naszej pani dziekan i rektora, a gdyby jeszcze połączyć taką wystawę z wykładami nt. genetyki szczurów itp. rzeczami..
L. - Śro Kwi 11, 2012 22:55

Co do Łodzi fajnie by bylo, ale nie odpowiedzieli ponownie, a my nie zorganizujemy wystawy w 2,5 tygodnia - nie ma szans...
Karena - Śro Kwi 11, 2012 22:56

A co z Olsztynem?
aneczka1-13 - Czw Kwi 12, 2012 12:10

A kiedy beda otwarte zgloszenia na wystawe w Sopocie??

P.S co sie dzieje z forum ze nie ma Polskich znakow??

majlena - Czw Kwi 12, 2012 13:58

L. napisał/a:
Co do Łodzi fajnie by bylo, ale nie odpowiedzieli ponownie, a my nie zorganizujemy wystawy w 2,5 tygodnia - nie ma szans...


kto nie odpowiedział? może go/ją/ich przycisnąć? :mrgreen:
w Łodzi miałoby nie być... może da się coś jeszcze zrobić?

quagmire - Czw Kwi 12, 2012 14:13

majlena, to już zaczyna być kwestia tego, że robi się za mało czasu.
A nie odpowiedział najwyraźniej Dyrektor Targów, którego się pani Iwona miała zapytać o wciśnięcie nas jeszcze.

majlena - Pią Kwi 13, 2012 07:26

no cóż, szkoda. już wspominałam mężulkowi o wystawach, może przyjadę do innego miasta, kto wie.

czekam na konkretne terminy

aneczka1-13 - Czw Maj 03, 2012 16:57

Mam pytanie co jest z Olsztynem?? Wiadomo jakiś dokładniejszy termin??
Mika29 - Czw Maj 03, 2012 16:58

Off-Topic:
Mam nadzieję, że wystawa w Wawie się odbędzie :kciuki:

Frugo - Czw Maj 03, 2012 18:04

Off-Topic:
A Toruń? :roll: Mam nadzieję, że kiedyś będzie. :kciuki:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group