To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Zawiercie, Dąbrowa Górnicza] Sczurzyczka dumbo szuka domu

lovecii - Czw Mar 08, 2012 21:45
Temat postu: [Zawiercie, Dąbrowa Górnicza] Sczurzyczka dumbo szuka domu
Witam. Szukam domu dla przemiłej szczurzyczki. Czarno biała.Szczur rasy dumbo, sierść standard. Straszna indywidualistka ale przyjacielska, nie gryzie, lubi kontakt z człowiekiem, wychowywana z innymi zwierzętami. Oddaje bo nie dogaduje się z innymi szczurzyczkami.
gg13165501

Ogoniasta - Czw Mar 08, 2012 22:03

Napisz w jakim szczurzynka jest wieku i skąd jesteś ;)
Cegriiz - Czw Mar 08, 2012 22:37

lovecii, przypadkiem też nie napisałaś na Morusku ogłoszenia ? ;)
Karena - Czw Mar 08, 2012 23:42

lovecii, Jak przebiegało łączenie?
lovecii - Pon Mar 12, 2012 20:24

Witam.Tak ja pisałam na innych portalach. Tu nie chodzi o łączenie. Szczura dostałam od babki miał być u mnie krótki czas, ale z poprzednią właścicielką kontakt się urwał. I tak od kilku miesięcy jest u mnie. Niestety nie mam warunków do trzymania ich wszystkich. Szykam więc dla niej dobrego domu. A problemy w stadzie nie są duże, ale ta szczurka od początku nie pozwalała się ustawiać i są momenty, że jest ostro :twisted: ..

Szczurka jest wieku około roku. Jest wieeeelką indywidualistką. Jak na szczura w wielkim adhd to bardzo lubi przychodzić do człowieka i się bawić. Niestey nie mam dla nich wszystkich czasu, tyle ile bym chciała.
Ja jestem z okolic Zawiercia, ewentualnie Dąbrowa górnicza, jeśli coś to komuś mówi.

Używaj opcji edytuj zamiast pisać post pod postem. Scaliłam je. Kluska

Devona - Pon Mar 12, 2012 20:44

Szkoda, że to tak daleko (to ja pisałam e-maile w sprawie adopcji) :( .
naturalhorse - Śro Mar 21, 2012 20:20

Ponawiam, może ktoś się zdecyduje? Lub zna kogoś kto chce szczurka.
smeg - Śro Mar 21, 2012 20:38

naturalhorse, jeśli to takie pilne, może poszukaj dla szczurki Domu Tymczasowego? Taka osoba mogłaby ją u siebie przetrzymać do czasu znalezienia nowego domu na spokojnie, bez konieczności oddawania jej pierwszej lepszej osobie, która się zgłosi. http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=955 - tu masz oferty DT, spróbuj napisać do osób z Twojej okolicy. Ogłoś też dziewczynkę na pozostałych szczurzych forach, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś.
runa - Śro Mar 28, 2012 07:27

naturalhorse, ja chyba znam. :)
Pisałam wczoraj do lovecii, transport byłby na święta, teraz tylko czekamy na decyzję.

runa - Pon Kwi 02, 2012 19:50

Chciałam tylko napisać, że właścicielka nie odpisała więcej na moje pytania.
Może ktoś coś wie?

Majszczur - Pon Kwi 02, 2012 20:02

Warszawiaków informuję, że na Święta jadę do Dąbrowy Górniczej, więc transport z DG do stolicy jakby co jest. Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o info na pw do czwartku.
Kluska - Śro Kwi 25, 2012 09:17

Aktualne?
lovecii - Śro Maj 02, 2012 19:36

Witam, juz nie aktualne. Szczurcia znalazła dom u jednej z naszych forumowiczek. Pozdrawiam serdecznie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group