To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa] Dwa mioty od Dori

Ebia - Sob Wrz 15, 2012 13:41

Dori, to ja się pogubiłam..
Czyje w takim razie ja mam rodzeństwo, bo myślałam, że moja beżowo-ruda kapturka to siostra braci Oli i siostra Poziomki smeg :D I byłam do dziś przekonana, że wszystkie rudzielce to rodzeństwo (czwórka) i że czarnuszki z agutkami to rodzeństwo od drugiej samiczki.. a tu nagle taka rozkminka :-P chyba coś sobie przekombinowałam :P

Dori - Pon Wrz 17, 2012 21:20

Ebia, beżowo-rude: Kluska, Poziomka, Edek i Duduś są od jednej samiczki. Od drugiej - czarny Rufus, czarna Victoria, i dziewczynki - agutka i czarna u Merrick.
Merrick - Pon Wrz 17, 2012 21:56

Agutka to Frida a czarna Speedy, ale wszyscy wolaja na nia Dusia :) Nie wiem czemu zdawalo mi sie, ze one wszystkie rodzenstwo. Dzis bylam u wetki bo Dusi zrobila sie gulka. Na szczescie okazalo sie ze to tylko ropien, oczyszczony, dostala antybiotyk i jak to ona, nawet nie zwrocila na to uwagi :wink:

(przepraszam za brak polskich znakow, klawiatura mi padla)

Anonymous - Pią Paź 19, 2012 22:34

Witam. Czy adopcja jest jeszcze aktualna??
Cegriiz - Sob Paź 20, 2012 00:46

Nikusia, to nie ten dział. Szukaj w "oddam".
Dori - Czw Lis 01, 2012 22:36

Rufus fajfus, brat Speedy, Fridy i Victorii.


mikanek - Pią Lis 02, 2012 04:32

Ale tłusty :P
Dori - Pią Lis 02, 2012 09:09

mikanek, umięśniony 8)
mikanek - Sob Lis 03, 2012 10:15

Victorek pozdrawia rodzeństwo :mrgreen:


Dori - Sob Lis 03, 2012 11:24

Piękne dziewczę! No i hasior :serducho:
smeg - Śro Sty 23, 2013 13:56

Dziś w nocy maluszki kończą rok! :serducho: Wszystkiego najlepszego ode mnie i Poziomki dla rodzeństwa :mrgreen:
Ebia - Śro Sty 23, 2013 16:40

Razem z Kluś dołączamy się do życzeń :serducho:

5 latek dla rodzeństwa. Tego biologicznego i tego przyrodniego :urodziny:

Dori - Śro Sty 23, 2013 19:10

O, pamięta ktoś :P Rufus pewnie zrobi imprezę, jak pójdę jutro do pracy i chata będzie wolna :P
Ebia - Śro Sty 23, 2013 23:26

U nas świętowanie odbyło się na spokojnie.

Kluś na wybiegu dostała 3 orzechy do poturlania i rozdłubania. Wyskakała się przy tym jak kangurek, po czym została okradziona z połowy zawartości :D
Następnie była zmiksowana zupka z gotowanych warzyw, którą wręcz uwielbia
Zamiast nudnego Labofeeda mieszanka karm, więc ponapawała się władzą królując nad miską i dyrygując resztą dziewcząt "teraz możesz sobie wziąć kawałek, a teraz nie"

Po tym wszystkim chyba uznała, że życie jest piękne, bo rozłożyła się w Nietoperrrrkowym hamaczku i długo pulsowała oczkami.

W klatce panuje dziwny jak na tę porę dnia, błogi spokój. Kluś mnie czaruje, Florcia wygląda tajemniczo i burżuazyjnie, a Coyek ma minę "uuups, nie wytrzymam, powiem". Aż się boję, co będzie się działo, gdy zasnę, bo chyba na to właśnie czekają :lol:

zaszczurzona - Czw Sty 31, 2013 20:40

lovcie dla nich <3


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group