To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa] Dwa mioty od Dori

quagmire - Śro Mar 14, 2012 11:53

olencia_150, mogłyby, pewnie - tylko trzeba spokojnie przeprowadzić łączenie.
Merrick - Nie Mar 18, 2012 19:44

Samiczki 1 i 5 są od wczoraj u mnie. Niesamowicie żywiołowe i bardzo lgną do człowieka.
Zaryzykowałam i połączyłam od razu ze starszą samicą. Było trochę pisku, ale noc przebiegła spokojnie a jak dziś z pracy wróciłam to wszystkie razem w hamaku spały. Więc różnie to z tym łączeniem, poprzednim razem zajęło mi trzy tygodnie :/
W każdym razie - mam nadzieję, że ostatni samczyk szybko znajdzie domek, bo jeśli jest choć trochę taki jak moje dziewczyny to potencjalny domkodawca zakocha się od razu bez pamięci :)

Ebia - Nie Mar 18, 2012 21:47

Samiczka nr 3 jest u mnie - również od wczoraj :) Straszny miziak z niej i śpioch. Dziś została połączona ze swoją nową koleżanką - w bardzo podobnym wieku, bardzo żywiołową :) Na początku się ignorowały, później trochę pisków, małe przepychanki i jak na razie spokój i zgoda ;)
smeg - Nie Mar 18, 2012 22:10

Samiczka nr 4 u mnie - ma na imię Poziomka :) Jest bardzo odważną wiercipiętą, pierwsza do wyjścia z klatki, wszędzie jej pełno. Ale też poleżała mi dziś trochę na kolanach ;) Łączenie trwa, ale idzie dość dobrze, pozostałe samice nie są agresywne w stosunku do małej, co mnie nieźle zaskoczyło, bo zazwyczaj straszne z nich wredoty :P
Dori - Pon Mar 19, 2012 00:52

:mrgreen:

Same dobre wieści :-)

Dziękuję wszystkim, którzy chcieli zaopiekować się szczurasami, na pewno przyniosą Wam wiele radości :-)

Jutro do nowego domku trafią dwaj rudzi bracia. Zostaje tylko czarno-biały chłopczyk, który jest zdecydowanie grzeczniejszy niż Merrickowe czorty :lol:

Merrick - Pon Mar 19, 2012 09:08

Mam nadzieję, że szybko znajdzie się ktoś, kto takiego ślicznego chłopaka będzie chciał mieć w domu. Moje zołzy robią demolkę :D Obrały sobie za cel odczepianie poideł :)
Dori - Wto Mar 20, 2012 18:57

Nikt nie chce chłopaczka? Został w klatce sam i stał się bardzo osowiały :(
Ebia - Wto Mar 20, 2012 20:56

Brać chłopaczka ;)
Jeśli jest tak wychowany jak moja panna nr 3 - Kluska, to sama rozkosz ;)
Klusia jest miziasta, na wybiegach ciągle przychodzi do nas, właściwie woli biegać po nas niż po łóżku ;) Prawdziwy naramiennik, miziak i głos rozsądku - łagodzi obyczaje swojej nieziemsko płochliwej koleżanki, szalonej Florki lizawki, która przy niej również daje się miziać :serducho:

Dori - Wto Mar 20, 2012 21:42

Ebia, jeśli piszesz serio, to jestem pod wrażeniem :P Myślałam, że małe dziewczyny to takie totalne łobuziary, które po zgaszeniu światła robiły rozpierduchę w klatce, wywalały żarcie, tupały w półki, ganiały się do upadłego ;) A jednak zmyłka, wygląda na to, że ciemniejsze to szatany ;)
Chłopczyk jest wciąż wychowywany, jak już pisałam, został sam i muszę poświęcić mu więcej uwagi niż moim dziewczynom, które mają siebie nawzajem.
Dwie rzeczy mi się w nim bardzo podobają - szamie z ochotą labofeed'a i daje się bez problemu złapać na wybiegu ;)

Ebia - Wto Mar 20, 2012 22:46

Dori, po zgaszeniu światła klatka z trudem wytrzymuje szaleństwa ;) Ale jak tylko zbliżamy się do klatki, Kluska przerywa wszelkie zajęcia i pcha się do wyjścia. Wskakuje na nas i można ją miziać bez ograniczeń, a ona tylko zgrzyta ząbkami i pulsuje tymi swoimi wyłupiastymi oczkami :mrgreen:
Mój szczur marzenie - miłość od pierwszego wejrzenia :serducho:

(Gdyby jeszcze tylko zaczęła robić kupki w klatce, a nie tylko i wyłącznie na wybiegu >< )

kinia_as - Śro Mar 21, 2012 14:37

Dori, napisałam na gg w sprawie ogonka ;) to, jest ten samczyk jeszcze do wzięcia?
rodent - Wto Mar 27, 2012 14:56

Mały samczyk dalej szuka nowego domku i drużyny chłopaków chętnych na przyjęcie go. :wink: Niech ktoś przygarnie małą rozbrykaną kruszynkę do swego stadka.
smeg - Wto Mar 27, 2012 15:52

Jego siostrzyczka która jest u mnie to szczur-marzenie :) Odważna, ciekawska, ale bardzo chętnie przybiegająca do człowieka, często wskakuje mi na ramię. Wczoraj bawiłyśmy się w berka - Poziomka ganiała po łóżku moją rękę, a później moja ręka Poziomkę :mrgreen: Bardzo polecam szczurki od Dori, są superoswojone, brać samczyka! :)
Motylove - Wto Mar 27, 2012 16:08

Taki piękny dziabąg i nikt go nie chce? :( Barbarzyństwo.
Oli - Wto Mar 27, 2012 16:09

Motylove, to go weź :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group