To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa] Dwa mioty od Dori

Cegriiz - Pon Mar 05, 2012 22:05

Dori, no dobra, to poczekam ;)

Ale jakby co, to pamiętaj o mnie :P

Ebia - Pon Mar 05, 2012 22:37

Muszę wziąć kilka głębokich oddechów, bo padnę :falover:
Juby - Pią Mar 09, 2012 13:26

mógłbym przygarnąć dwóch chłopaków , dwóch rudych najlepiej jak wstępna rezerwacja nie skończy się na rezerwacji :wink: ewentualnie biorę murzyna o ile tylko jeden z rudych zostanie :)
Dori - Pią Mar 09, 2012 16:16

Juby, na tą chwilę bardzo trudno mi jest cokolwiek potwierdzić. Są osoby, które pytają o chłopaków, zarówno czarnym jak i rudzielcami jest zainteresowana osoba z za Poznania, o dumbolca pytał też ktoś z Warszawy.

Niby miałam planować też transport na ten weekend, ale nic z tego nie wyjdzie. Może w przyszłą sobotą uda mi się dostarczyć maluchy do docelowych domków. Może też ktoś jeszcze zakocha się w którejś samiczce ;-)

Kasiasss - Pią Mar 09, 2012 16:17

Zakochałam się w chłopcu nr. 3, chyba dokładniej w jego brzuszku :P :sirwwt: ale mam swoje 2 ogony.. :)
mikanek - Pią Mar 09, 2012 19:29

samiczka nr 2 już u mnie :) ))
Ebia - Pią Mar 09, 2012 19:38

A ja chciałabym mieć już moją rudą pannę - trójeczkę.. Ona mnie rozmiękcza :serducho: Ale muszę poczekać do przyszłego tygodnia ;(
mikanek - Pią Mar 09, 2012 19:40

oj ! ja w pierwszym odruchu chciałam się ubiegać również o 3 , jest cudowna..ale nie mam miejsca na jeszcze jednego szczura :)
Ebia - Pią Mar 09, 2012 19:45

Ja muszę jeszcze poczekać na jej towarzyszkę, żeby mała nie była sama. Już nie mogę się doczekać :zakochany: Dziś kupiłam kocyk tipa, różowy, polarowy i będę produkowała z niego kolejne hamaczki i jakieś tunele :mrgreen:
mikanek - Pią Mar 09, 2012 19:49

powiem, że mała zupełnie się nie boi, jest bardzo ładnie oswojona, żadnych stres-kupek, śmiało pakuje mi się na kolana, gania dziewczyny...tylko z Julką ma coś pod górę :?
Ebia - Sob Mar 10, 2012 16:10

Szkoda, że nie mogłam mieć mojego cudeńka w ten weeken ;( Nie mogę się na nią napatrzeć :serducho: :serducho: :serducho:
Dori - Sob Mar 10, 2012 16:15

Ebia, o ile koleżanka w pracy zgodzi się ze mną zamienić na jakiś dzień w następny weekend, to będę rozwozić szczurasy ;-)
Szczerze mówiąc, agutka jest ładniejsza od rudzielca :P

One są za dobrze wychowane, żeby robić jakieś tam stres-kupy :P

Ebia - Sob Mar 10, 2012 16:27

A jak z jej charakterkiem? Nie będzie problemów z łączeniem z 6 tyg. koleżanką?
Dori - Sob Mar 10, 2012 16:29

Ebia, wątpię, żebyś miała problemy, one są wyluzowane, jak spotykają się z moimi, które są w różnym wieku, to nikt nikomu krzywdy nie robi ;-)
Z samcami nie robię takich eksperymentów, więc nie wiem ;)

Ebia - Sob Mar 10, 2012 16:44

Dori, co do agutki - również jest śliczna, czarnulka z białym brzuszkiem też, ale ruda jest dla mnie idealna - ma to "coś" ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group