To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Wybory MT - komentarze, pytania.

AngelsDream - Pon Mar 12, 2012 11:22

tgategav, wnioskować z tego chyba raczej trudno.
tgategav - Pon Mar 12, 2012 11:27

AngelsDream, dokładnie, to była bardziej moja ciekawość, bez konkretnego celu :)
Nakasha - Pon Mar 12, 2012 12:35

Wydaje mi się, że najlepiej zrobić ankietę, bo teraz gdy widać, kto ostatecznie się zgodził, niektórzy mogliby chcieć oddać głos na inne osoby.
tgategav - Pon Mar 12, 2012 16:26

No to tak. Wieczorem(~23-24 ) zrobie temat z ankietą z wymienionymi kandydatami oraz z osobami z mod teamu ( tj Karena, Kluska, Epkee ). Będzie można zaznaczyć do 7 odpowiedzi. Czemu? Bo imho zagłosowanie na stary mod team będzie równoznaczne z pozytywną oceną w ankiecie, a odbędzie się to wszystko sprawniej i szybciej :)

Czemu 7 osób, a nie 8 ( jak AD proponowała ) ? Dlatego, że co jakiś czas ktoś coś napomknie, ze modów jest za dużo i że nie za to sie im płaci :P

Jeszcze czekam na odpowiedź od emileczki. Jakby ktoś mógłby się z nią skontaktować i dowiedziec się, czy chce być modem, to bym się bardzo cieszył :) Jak do 23.00 nie będzie żadnych wieści, to niestety nie zostanie zakwalifikowana.

edit: ok, już mamy wiadomość od emileczki. Dzięki Pyl :)
z gruchą jest taki sam problem, lecz patrząc na date ostatniej wizyty - małe szanse, by odpowiedział

Chynaa - Czw Mar 15, 2012 02:28

Zagłosowałam na AngelsDream.

Za Jej wielokrotną pomoc, niesamowicie wielkie serce, wręcz stoicki spokój i za wszystko, co zrobiła dla tego forum (i dla mnie).

Pozdrawiam.

pszczoła - Wto Mar 20, 2012 18:53

Dziękuję wszystkim za głosy na mnie, było mi naprawdę miło, że ktoś w ogóle o mnie pomyślał ;)

Życzę powodzenia nowemu MT!

Pyl - Wto Mar 20, 2012 18:57

pszczółka, sporo osób pomyślało ;)
smeg - Wto Mar 20, 2012 19:17

Pszczółko, szłyśmy łeb w łeb :) Również dziękuję za głosy na mnie i za zaufanie, którym zostałam obdarzona - właśnie dostałam powiadomienie na maila, że zostałam dołączona do grupy "Sprzątaczki", cóż za zaszczyt :mrgreen:
pszczoła - Wto Mar 20, 2012 19:24

smeg, racja :D Ale chyba tak jest lepiej, to jednak nie mój czas ;) O, jesteś już zielona!
Pyl, :serducho:

Layla - Wto Mar 20, 2012 19:54

Jeju :serducho:
AngelsDream - Wto Mar 20, 2012 21:09

Ja jeszcze nie wierzę! :lol:
Martini - Wto Mar 20, 2012 22:01

Ojej, na zielono...
mmarcioszka - Wto Mar 20, 2012 23:22

Gratuluję nowym sprzątaczkom! Piękne zielone jesteście :)
Chynaa - Nie Mar 25, 2012 01:41

AngelsDream napisał/a:
Ja jeszcze nie wierzę! :lol:


Uwierz. :prosze:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group