To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Wybory MT - komentarze, pytania.

EpKee - Pią Mar 02, 2012 22:12
Temat postu: Wybory MT - komentarze, pytania.
Jak w temacie, ten temat jest od komentowania, pytań itp.

Tamten niech zostanie czysto do głosowania.

Jak pisałem - komentarze z tamtego będą usuwane, nie przenoszone.

Wampiwor - Pią Mar 02, 2012 22:41

EpKee, okej, 4 osoby same z siebie odeszły, a ankieta oceniająca będzie? Znaczy, już oczywiście nie tych, których nie ma, ale Was?
Oli - Sob Mar 03, 2012 00:27

czy w temacie z wyborami mamy pisać tylko nowe osoby, czy możemy także podać kogoś kto już w mt jest, a uważamy, że nadal powinien tam być?
Karena - Sob Mar 03, 2012 12:22

Wampiwor, Jasne, jeśli będzie taka potrzeba można zrobić ;)
Oli, Jak najbardziej wypisanie osób, które są już w MT jest mile widziane :)

Sorgen - Sob Mar 03, 2012 14:11

Eee no to lipa bo myślałam że to mają być nowe osoby tylko wpisywane a że dotychczasowi modzi zostają aż do wyników ankiety jeśli taka będzie.
furburger - Sob Mar 03, 2012 14:23

Sorgen napisał/a:
Eee no to lipa bo myślałam że to mają być nowe osoby tylko wpisywane a że dotychczasowi modzi zostają aż do wyników ankiety jeśli taka będzie.


też tak myślałam :|

tgategav - Sob Mar 03, 2012 17:49

furburger napisał/a:
Sorgen napisał/a:
Eee no to lipa bo myślałam że to mają być nowe osoby tylko wpisywane a że dotychczasowi modzi zostają aż do wyników ankiety jeśli taka będzie.


też tak myślałam :|


Jak Epkee wróci to pomyślimy, bo akurat chyba ta dwójka daje rade :)

Osoby, które potwierdziły chęć bycia w MT będe dopisywał do pierwszego postu w temacie z kandydaturami

Layla - Sob Mar 03, 2012 17:54

Off-Topic:
Jestem nienormalna :P

Oli - Sob Mar 03, 2012 18:26

Layla, ja osobiście Cię za to uwielbiam :P

[ Dodano: Sob Mar 03, 2012 18:30 ]
tgategav napisał/a:
Jak Epkee wróci to pomyślimy, bo akurat chyba ta dwójka daje rade :)
ja się zapytałam, bo początkowo była mowa o całkowitym "wyzerowaniu" mt i wyborach od nowa, a że ktoś forum musi zarządzać nawet w czasie wyborów to zrozumiałam, że ich kandydatury też można zgłaszać do nowego mt.
AngelsDream - Sob Mar 03, 2012 20:17

Wiking zostaje, tak? :)
tgategav - Sob Mar 03, 2012 21:20

Oli napisał/a:
ja się zapytałam, bo początkowo była mowa o całkowitym "wyzerowaniu" mt i wyborach od nowa, a że ktoś forum musi zarządzać nawet w czasie wyborów to zrozumiałam, że ich kandydatury też można zgłaszać do nowego mt.


Tak, była mowa. Patrząc na to co się stało - 4 osoby zrezgnowały, a 2 są pozytywnie oceniane i nadal proponowane do MT, machnie się ankiete co z nimi zrobić. Ja bym z chęcią i Karene i Kluske zatrzymał ( o ile one sie zgodzą ), bo naprawdę dobrze im idzie.


edit: to ja jeszcze troche się poprodukuje.
Na początku miała zostać zmieniona całość (bo nowi sobie nie radzili, a starzy cośtam cośtam). Na chwile obecną wygląda to tak, że nowi sobie radzą doskonale, a starzy sami odeszli, więc po częsci jest osiągnięty zamierzony efekt.

mmarcioszka - Sob Mar 03, 2012 21:22

Jesli zmieni mialby się cały skład, to jstem jak najbardziej za tym aby Kluska i EpKee zostali i chętnię zobaczę w MT Laylę i Nakashę ;)
Kasik - Sob Mar 03, 2012 21:25

tgategav napisał/a:
ak, była mowa. Patrząc na to co się stało - 4 osoby zrezgnowały, a 2 są pozytywnie oceniane i nadal proponowane do MT, machnie się ankiete co z nimi zrobić. Ja bym z chęcią i Karene i Kluske zatrzymał ( o ile one sie zgodzą ), bo naprawdę dobrze im idzie.

Ja myślę, że nawet, GDYBY ankieta wyszła na nie (w co wątpię), to i tak ogromnie ryzykowne byłoby przecież wyzerowanie MT, bo same "świeżynki" nie dałyby po prostu rady. Więc ankieta jak najbardziej tak, ale od razu zerowanie - stanowczo nie.

Wampiwor - Sob Mar 03, 2012 22:25

No dobra, to ja jeszcze pomyślę, bo 4 osoby to mało :( Chciałabym wypisać więcej, bo wiem, że kilka jest raczej niechętnych, a nie chcę być bez głosu "ważnego"... Szkoda, że ograniczenie ilościowe, konieczne jest?
Kluska - Nie Mar 04, 2012 11:15

Cytat:
Ja bym z chęcią i Karene i Kluske zatrzymał ( o ile one sie zgodzą )


Możecie na mnie liczyć :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group