To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2012 - Poziom-E-czki Emerald Moon

L. - Nie Paź 06, 2013 21:40

to i my się chwalimy jesienną sesją :D

moja modeleczka :serducho:




więcej na ogonkowo.pl

Oluś - Sob Lis 02, 2013 20:10

Edzio melduje się:


Jest zdrowym, Jaśnie-Panem-Hrabią, ale miewa epizody kiedy się potrafi pobawić. :serducho:

Oluś - Pią Gru 06, 2013 14:41

http://emerald-moon.pl/wordpress/?page_id=638
Nie ma już Irokeza, taty miotu. :(

Mao - Pią Gru 06, 2013 20:08

To jeszcze Mao powie, co wie:

Escher

Szczegółów na razie brak, niestety, ale problemy z płucami najprawdopodobniej były nabyte.


Jeśli chodzi o Elenę i Etę:
obie jadą na kontrolne echo w tym miesiącu. Mniej jestem zadowolona z serducha i z Eleny, która ostatnio brzydzi się Vetmendinem :? ale zobaczymy, co echo powie. Za to pod kątem przysadki wydaje mi się, że jest lepiej i jeśli to się utrzyma, to za jakiś czas zmniejszymy jej dawkę.
Eta kicha ostatnio i lubi zjeść. Poza tym OK.

Zachowanie typowe dla tej pary. Szczur Uszatek do tulania i Jej Wysokość, która czasem zaszczyci me palce delikatnym lizaniem.

L. - Pią Gru 06, 2013 22:12

Jeśli chodzi o Eulalię to wszystko w porządku, tylko troszkę mi się roztyła :oops:
pszczoła - Pią Gru 06, 2013 22:25

L., czy Irokez miał sekcję? Jaka była przyczyna śmierci?
Helcia - Sob Gru 07, 2013 07:53

L. napisał/a:
troszkę mi się roztyła


Enrique niestety też. :?

Lux - Sob Gru 07, 2013 09:49

Eśka ma się fajnie, czasem coś poustawia w klatce, ale do nas charakterologicznie jest ok. Raz lata i ogląda, raz pilnuje miejsca, a raz się tuli i poliże :) Zdrowotnie też spoko, teraz ją trochę wzmacniamy, jakiś czas temu pojawiła się odrobina porfiryny, ale nie ma już po niej śladu. A ona akurat formę trzyma, ma taką fajną budowę :)
Oluś - Sob Gru 07, 2013 12:56

Edzio nadal jest Wielkim Hrabią i władcą stada. Wagowo trzyma się cały czas na jednym poziomie. Ostatnio troszkę pokichuje i zdarzy mu się porfirynić. Po beta-glukanie jest lepiej, ale w przyszłym tygodniu i tak będziemy u weta z innym szczurem, więc przy okazji pojedzie z nami.
Mao - Nie Gru 22, 2013 23:02

Siostry Poziomki meldują się :D



Eta niestety będzie musiała spróbować Bromergonu. Nie podobają mi się zdecydowanie jej oczy :(

zywym_trudniej - Pon Gru 23, 2013 10:29

Irokez nie miał sekcji. Zmarł ze starosci. Żył 29.12.2010 – 30.08.2013. Całe życie był zdrowy, nie miał żadnych problemów. Nawet infekcje oddechowe go się nie imały.
Neverestin - Nie Sty 26, 2014 17:13

Eddard na lekach nasercowych. Potrzebujemy dużo kciuków za leczenie.. ;(
Oluś - Nie Sty 26, 2014 17:45

Mnóstwo kciuków dla braciszka! :kciuki:
Mao - Nie Sty 26, 2014 18:03

Neverestin, trzymam kciuki :kciuki:

U nas obie dziewczyny jadą na Cabaserze, Elena radzi sobie lepiej. Wydaje mi się, że tak już zostanie, szansa na kastrację Ety w tym momencie raczej przepadła.

Helcia - Nie Sty 26, 2014 19:54

Kciuki dla braciszka.

Enrique poza tym, że więcej śpi, ma się dobrze.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group