To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa] Wuszka i Wuszątka

fraisee - Nie Mar 04, 2012 14:36

Martini uczę się od Was i pobiję Pyl! Dojdę do 40stki. :lol:
Oli wiem, że nie są ale mieszkają u mnie już 2 więc wypadałoby wziąć jakieś nowe mięsko. ;>

quagmire - Nie Mar 04, 2012 14:49

fraisee, nie rób tego, w sensie, że nie dobijaj do 40tki.
I wg mnie lepiej, żebyś wzięła niespokrewnione szczurki. Lepiej robi na psychikę i późniejsze tendencje do martwienia się na zapas.

fraisee - Nie Mar 04, 2012 15:02

quagmire żartowałam przecież. :) Obecnie wystarczy mi dwójka ale marzy mi się taki mały murzynek. :serducho:
Mam dwóch starszych braci tych maleństw. :)

quagmire - Nie Mar 04, 2012 15:24

fraisee, od żartów się zaczyna :wink:
fraisee - Nie Mar 04, 2012 15:49

quagmire przecież mama by mnie wywaliła z tymi szczurami z domu. Ledwo przystaje na 2. :)
Oli - Nie Mar 04, 2012 15:50

fraisee, to jest jedna z pierwszych wymówek, ale w każdym żarcie jest nutka prawdy ;) ja najwięcej miałam 29 i nie odważyłabym się przekroczyć tej liczby już...
Martini - Nie Mar 04, 2012 15:52

fraisee napisał/a:
quagmire przecież mama by mnie wywaliła z tymi szczurami z domu. Ledwo przystaje na 2.


ee tam, za trzy tygodnie je pokocha:)

fraisee - Nie Mar 04, 2012 16:15

Martini, też mi się tak wydaje. Widzi to, jak bardzo stałam się odpowiedzialna. Np, ta akcja z wetem.
Martini - Nie Mar 04, 2012 17:04

Jak w przypadku starszego rodzeństwa

Wycieczka PKSem bez opieki nie wchodzi w grę, konduktorka tym bardziej.

:!: Uwaga! Nie chcemy, żeby któryś szczurek musiał siedzieć w klatce sam, dlatego dwa (trzy :> ?) ostatnie wyadopotowane zostaną w pakiecie, lub też nowy domek będzie poproszony o moment cierpliwości dopóki nie znajdzie się domek i transport dla rodzeństwa!

Prosimy pamiętać, że zawsze rozsądną opcją jest około dwutygodniowa kwarantanna przed dołączeniem nowego szczura do stada i konsultacja z wetem przed łączeniem. Te szczury są, jak widać, szczurami wyższego ryzyka, więc kwarantanna jest szczególnie wskazana. Oczywiście, decyzja należy do Was, ale apelujemy o rozsądek - dla dobra obu stron.

Do rzeczy :mrgreen:

Ze szczegółów - znamy tylko płeć, to i tak dużo :lol1: Na razie wpisuję rezerwację jak leci, proszę śledzić wątek i w miarę pojawiania się nowych informacji od Pyl dawać znać, będziemy uściślać.

6.03. Wychowawczyni Pyl wstępnie zaraportowała kolory malców, które niniejszym uroczyście dopisuję do ogonów.

27.03 - na wszystkich czekają domki!


:mysza: one

1) agutkowa samiczka zwana przez nas Kruszynką u Oli
2) agutkowa samiczka u Trixy
3) czarna samiczka u Trixy
4) Zośka Ciabatka czarna samiczka u Oli
oraz
5) ich agutkowa Mamusia, z przekrzywionym łebkiem - po zapaleniu ucha. Mama do kwietnia jest zajęta karmieniem maluchów, o czym wiecie. Nic nie ukrywamy: jest to około czteromiesięczna szczurzyca (wcześniej myślałyśmy, że jest miesiąc młodsza, ale Pyl dokonała Pracy Myślowej), która zdążyła już urodzić i odchować dwa mioty (tutejszowątkowy i Szczurki Grawitacyjne ) i swoje odchorować (szczegóły były w wątku Grawitacyjnym), ale teraz jej życiu nie zagraża już nic i może spokojnie zajmować się dzieciakami - poczytajcie sami, co niej mówią:) : wkrótce u Starszej Pani

:mysza: oni - 14.03 wszyscy zarezerwowani już i w nowych domach:)

1) Pan Spaślak u Motylove
2) Kosmiczny: agutkowy samczyk u Natkipatki
3) Pan Pirat czarny samczyk u Motylove
4) Zwykły Haszczak Literat: czarny samczyk u Taivas

fraisee - Nie Mar 04, 2012 17:26

Nie wierze ;o tak mało chętnych jest na te słodziaki?!
Martini - Nie Mar 04, 2012 17:28

fraisee, mało? Toż one od tygodnia są na świecie:) Zresztą nie oddajemy szczurka każdej osobie, która do nas napisze:)
fraisee - Nie Mar 04, 2012 17:32

Martini, no racja. :) nie każda osoba jest tak odpowiedzialna jak ja młahahha ;>
Motylove - Nie Mar 04, 2012 17:52

Oja, oja, ciesze się niesamowicie. ;)

Trzeba będzie zacząć myśleć o transporcie :roll:

Sayu - Nie Mar 04, 2012 21:26

Motylove, jakbyś wzięła dwie panienki to byśmy mogły razem wziąć transport xD Bo ja też potrzebuje transportu do wrocka :D
Motylove - Nie Mar 04, 2012 21:28

Sayu, właśnie widzęę, ale jestem zdecydowana na chłopów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group