To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Szczury Grawitacyjne

Pyl - Pią Lut 03, 2012 22:28

Nie kłócić się tam o ogony, tylko pisać pw ;)

Pozdrowiamy z wushu z lecznicy. Jak się uda to załączam zdjęcie z wczoraj.
/Edit
Chyba się jednak nie uda :( Wstawie z domu.

Martini - Pią Lut 03, 2012 22:41

Czekam z niecierpliwością na fotki, mimo bana na szczury ;(
Pozdrawiam tymczasem z domu:) Było powedzieć, że jedziecie, aż tak daleko nie mialam...

Sandy Indygo - Pią Lut 03, 2012 22:44

Wszak już napisałam, właśnie wysłane :P
Bardzo kcem tego tatusia, charakter z opisu ma jak mój Majkel :serducho:
Ale teraz siedzę cicho i czekam na odpowiedz. :>
Możecie wrzucić więcej zdjęć tatusia? :mrgreen:

Anonymous - Pią Lut 03, 2012 23:50

przeciez tate bierze Alexxx
zuźmen - Pią Lut 03, 2012 23:53

Ponawiam pytanie.W jakim wieku jest mamusia.Czy tak jak tatuś ma 2 miesiące?
Pyl - Sob Lut 04, 2012 01:30

zuźmen, samiczka tak jak tatuś wygląda na 2, max 3 miesiące. Waży 220 g i jest do niego bardzo podobna.

A jak zdążę to napiszę przed wushu, która musi zająć się maluszkami i mamuśką :>
Cała 9 maluchów żyje i wygląda lepiej niż wczoraj :mrgreen: Mają troszku mleczka w brzuszkach, lepiej oddychają. Były trochę odwodnione, ale dzielna wushu zdobyła dziś odznakę złoty technik weterynarii i zrobiła maluchom zarówno zastrzyki z antybiotykiem jak i kroplówki.

wushu - Sob Lut 04, 2012 01:46

Pyl, to urocze, że nie wspominasz o tym jak trzęsły mi się ręce, żebra i uda :lol:
Ale serio, nawet mi się spodobało!


Nie pomyślałabym, że to taki niejadek z tej mamuśki. Długo ciamkała jogurto-budyń, chrupała bułkę, ziareka i migdały. Fakt, gerberka ma w poważaniu :wink:
Umyłam dunę ale włożyłam jej te same szmatki co miała. Nowe miejsce w końcu, niech ma chociaż swoją szmatę :P
Pobudziła się trochę więc zostawiłam je w pokoju, w którym w ciągu dnia właściwie nie ma ludzi, jest ciepło i cicho. Niech odpoczywa i karmi te gnojki :serducho:


zuźmen, jest tak jak napisała Pyl, ma ze 2-3 miesiące, jest drobna i bardzo tolerancyjna i ufna. Wkładamy jej przecież łapy w gniazdo, torturujemy dzieci a ona znosi ich krzyki. Może nie ma zbyt rozwiniętego instynktu macierzyńskiego :P ale dba o nie, znosi i karmi :)
Co do zapalenia ucha to jest lepiej ale możliwe, że główkę będzie miała skrzywioną nawet po wyleczeniu.

wushu - Sob Lut 04, 2012 01:54

Sandy Indygo, zdjęcia zrobię w ciągu kilku dni ale błagam o litość. Dopiero wróciłam od weta a wyszłam z domu o 20, przeżyłam dziś milion stresów w postaci egzaminów i robienia wielu zastrzyków małym glutom, czuję się psychicznie zgwałcona i moją jedyną potrzebą teraz jest S P A Ć :P
Pyl - Sob Lut 04, 2012 01:57

wushu sobie gadu, gadu, a ja cichcem w tym czasie... wstawię foty maleńkich wuszątek :D
Fotki popełnił dr Damian jeszcze wczoraj w lecznicy, ale dopiero dziś udało się je wyprosić. Bardzo dziękujemy :serducho:


wushu - Sob Lut 04, 2012 02:08

Tak, i chyba są 3 dziewczynki agouti, 1 czarna.
4 chłopaki czarne, 1 agoutowy.
Dobrze pamiętam, Pyl ?

Pyl - Sob Lut 04, 2012 02:24

wushu, chyba tak... Ale myślę, że warto będzie się jeszcze raz przyjrzeć płciom maluchów. Pierwsze seksowanie było dość "na szybko", więc wszystko się jeszcze może zdarzyć :P
wushu - Sob Lut 04, 2012 02:28

Pyl, wiesz, ja teraz tylko robię smaka przyszłym domkom :P Chętni się zbierają, więc dobrze! :wink:
Pyl - Sob Lut 04, 2012 02:32

Off-Topic:
wushu, przestań, nie rób smaka na wuszątko, bo mi nie wolno i kropka!

wushu - Sob Lut 04, 2012 02:47

Pyl, nie no, wcale Cię nie namawiam, Ty wcale nie chcesz.... :wink: :mrgreen:
Pyl - Sob Lut 04, 2012 03:07

wushu, chcę jak cholera, ale będę twarda. 20-tka mi wystarczy. Musi.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group