To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Szczury Grawitacyjne

Niamey - Pią Lut 03, 2012 13:55

Przeniosłam część postów tu: http://forum.szczury.biz/...er=asc&start=15
Alexxx - Pią Lut 03, 2012 14:14

Jakby ktoś z Krakowa był w okolicach Warszawy i mógłby przetransportować Tatę to z chęcią go adoptuje :)
Pyl - Pią Lut 03, 2012 14:30

Niamey, dzięki!
cytryn007, quagmire, Martini to zapraszam do dalszych porad żywieniowych odnośnie mamuśki w wątku wskazanym przez Niamey - przyda się coś nieco wiedzieć więcej przed weekendem :wink:

Alexxx, super, trzymam kciuki :)
Wyślij do wushu pw z opisem warunków jakie oferujesz tatusiowi (w pierwszym poście masz listę pytań ;) ). Myślę, że transport do Krakowa nie powinien być problemem, popatrz w wątku transportowym.

Alexxx - Pią Lut 03, 2012 14:54

PW wysłane, teraz czekam tylko na decyzję wushu :)
wushu - Pią Lut 03, 2012 16:20

Alexxx, rezerwuję go dla Ciebie. A o pomoc w łączeniu się nie martw. Na pewno ktoś z Krakowa Ci pomoże a i nie taki diabeł straszny jak go malują :wink:
Martini - Pią Lut 03, 2012 19:52


cieszę się!

Alexxx - Pią Lut 03, 2012 20:01

Ja już nie mogę się doczekać, mam tylko nadzieję, że łączenie przebiegnie szybko i bezboleśnie :)
Sandy Indygo - Pią Lut 03, 2012 20:12

Kurcze, a ja od wczoraj sie nad nim zastanawialam i dzis chcialam pw wysylac :?
No trudno, kto pierwszy, ten lepszy ;(

Pyl - Pią Lut 03, 2012 20:21

Sandy Indygo, jest nadzieja, że będzie jeszcze kilku synków, też haskulce :P Wysyłaj do wushu dane, bo się kolejka robi :>
Alexxx - Pią Lut 03, 2012 20:29

Sandy Indygo, jeśli chcesz to mogę go odstąpić, jesteś z Warszawy, będzie mniej problemów z transportem, a ja przyczaję się na coś z Krakowa :) ,przyznam szczerze, ze tak by było mi nawet wygodniej, bo od razu miałabym ewentualną pomoc w łączeniu
Manta - Pią Lut 03, 2012 20:41

Alexxx, zawsze w razie czego zostana synkowie owego tatusia (bo przeciez zakladamy pozytywnie, ze wszystkie pozostale maluchy juz nam wyzdrowieja i jak podrosna beda do adopcji).
Ja kciukam tu za miot tez troche "interesownie" bo licze na jakas samiczke ;-)

pszczoła - Pią Lut 03, 2012 20:44

Off-Topic:
Sandy Indygo, wybacz, nie chcę się wtrącać, ale co zrobisz ze swoim problematycznym czarnulkiem? Może najpierw rozwiąż problem z nim, wykastruj czy coś, bo nabierzesz szczurów i Ci się problemy mogą namnożyć.... Kolejny szczur to kolejny wydatek w przypadku jakiejś choroby itp.

Sandy Indygo - Pią Lut 03, 2012 21:10

Alexxx, naprawdę odstąpisz mi go? :serducho: :mrgreen:
Pyl, akurat dlatego kontemplowałam to od wczoraj, bo mam dwa trzymiesięczne haszczaki i nie chciałam więcej, żeby była jakaś 'różnorodność'... Ale doszłam do wniosku ze on się jednak od nich rożni pyszczkiem i ze względu na jego charakter jakoś to przeżyję :lol:
Dobra, to ja wysyłam PW. Dzięki wszystkim :)

Off-Topic:
pszczółka - Julcia dzisiaj będę łączyła z Majkelem 'technika marchewusi' :twisted: Zobaczymy, jak to wyjdzie. Mam nadzieje, ze wreszcie się uda. :D A samczyk jest do adopcji dopiero za kilka dni, wiec jeśli pójdzie dobrze, nie będzie musiał przechodzić przez okres próby :)

Alexxx - Pią Lut 03, 2012 21:26

Sandy Indygo, dobrze, żeby maluch znalazł dom szybko i bezstresowo, odstąpie ci go naturalnie ;)
zuźmen - Pią Lut 03, 2012 22:15

A w jakim wieku jest mamusia?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group