To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2006 - Miot "H" Zirrael Rattery - nieplanowany-

Naciol - Czw Gru 28, 2006 11:39

Ło Jezus Maria, jakie to boskie :zakochany:
Dziewczynka black hooded longhair rex - zarezerwowana :zakochany: Słabość do kapturków :P

zirrael - Czw Gru 28, 2006 14:34

przepraszam wszystkich, ale domowy komp mi szaleje, a w robocie - trza pracować... Maluchy mają się doskonale, same wcinają wszystko co dostanie się w ich łapki - zaczynają wyglądać jak małe beczułki ;) pić z poidła już też się nauczyły i teraz rozrabiają i szaleja po całej dunie. Hestia też ma się coraz lepiej, już niebawem postaram się o zdjęcia wszystkich łobuzów i mamusi - ale proszę jeszcze o chwilkę cierpliwości. Co do pytań o maluchy - będę odpowiadać w miarę możliwości, ale raczej najwcześniej w weekend.
Dory - Pią Gru 29, 2006 16:58

Boziu, boziu... jacy śliczni chłopcy... aaaaaa... nie wytrzymam :serduszka:
zirrael - Sob Gru 30, 2006 16:08

No cóż mała zmiana w rezerwacjach. Mała blue dziewusia jest nieco podejrzana o bycie doublerexem - wyjaśni się pewnie na dniach. Postanowiłam również, że nie będę jej zatrzymywać. Chłopcy są wszyscy wolni. Zaraz pozmieniam podpisy w poście z fotkami.
satanka666 - Sob Gru 30, 2006 16:13

omg... <jebut> satanka nie wchodzić tu! <jebut>
:zakochany:

Elbereth - Sob Gru 30, 2006 16:32

Oooch, kapturek dumbo wolny :zakochany: . Aaach... Muszę chyba przeciąć kabel od modemu :wink: .
Aaach, jakie one są cudne... I 5 wolnych... Hmm, w końcu 13 szczurów to wcale by nie było aż tak strasznie dużo...

SzczurkiOli - Sob Gru 30, 2006 23:18

czy ona jest wolna ? http://www.fotosik.pl/pok...3b91d3ff34.html :) ) :D
Anonymous - Nie Gru 31, 2006 17:35

Pare postow wyzej pisze ze jest wolna :wink:
Ale moze sie okazac double rexem, wiesz jak taki wyglada??

Kagero - Pon Sty 01, 2007 06:15

jaaaa, kag nie może wchodzić na posty z maluchami... zdecydowanie nie może..
śliczności :zawstydzony:

i żadne nie będzie moje ;(

Elbereth - Pon Sty 01, 2007 19:56

Kagero, w końcu 2 szczury to wcale nie tak dużo :roll: ... Co Ci szkodzi jeszcze jeden :twisted: .

Aaach, jakie one są śliczne :zakochany: . Najchętniej bym wszystkie wzięła... Ooooooooooch... Właśnie zdjęcia oglądam. Jeziu, jakie malusie łapeńki... Jakie one śliczne... Aaaaaaaaaaach... Ooooooooch... Aaaaaaaaach... GMR professional edition :wink: ...

Kagero - Pon Sty 01, 2007 22:13

one są wszystkie piękne - zobacz, jakie te maluchy mają oczka, jakie łapki... :zawstydzony:

Elbereth, to GMR pakiet deluxe :roll: jak sobie pozwolę raz, to to się źle skończy - a przecież jeszcze nawet nie mam pracy - rodzice się mogą w każdej chwili zbuntować...

Elbereth - Śro Sty 10, 2007 14:52

I jak maluszki? Znaleźli się jacyś chętni?

I przede wszystkim :foty: !

L. - Czw Sty 11, 2007 18:01

Zir komp nadal szaleje i jest chora ma tak samo zakatarzony głos jak ja ;d
sylviah - Czw Sty 11, 2007 19:18

Ponieważ Zirrael ma chwilowo utrudniony dostęp do internetu, piszę w jej imieniu. Wszystkie maluchy są wolne i czekają na swoich przyszłych opiekunów. Kontakt do Zirr- nr. tel: 501642192.
satanka666 - Czw Sty 11, 2007 19:51

ajj jakbym chciała jakąś mała samiczkę... tylko no... na :( razie mnie nie stać do cholery


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group