To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - 2 albinosy do adopcji- dla doświadczonej osoby...WARSZAWA

nubijka - Sob Sty 28, 2012 22:59
Temat postu: 2 albinosy do adopcji- dla doświadczonej osoby...WARSZAWA
Pilnie szukamy DT albo DS dla 3 albinosków z Grodziska...domek tymczasowy ze względów osobistych nie moze dłużej trzymać chłopaków u siebie.

kto pomoże kochanym, łagodnym szczurkom z tego wątku: http://forum.szczury.biz/...der=asc&start=0 ?

mikanek - Pon Sty 30, 2012 04:30

Bardzo proszę warszawskie DT o pomoc, mam awarię grzejników w domu i wszystkie zwierza trzymać muszę w jednym małym pomieszczeniu, dziewczynki wariują z powodu obecności chłopaków. Koniecznie muszę ich pilnie przekazać do innego DT
nubijka - Pon Sty 30, 2012 06:40

Kto przygarnie 3 chłopaków na DT? :( sprawa jest naprawdę pilna- bo poza tym, że nie mam gdzie ich trzymać (brak klatki i miejsca), to jeszcze jedna z labinek lada chwila urodzi i muszę oddzielić ją od jej współtowarzyszek :( a u Mikanek nie ma totalnie na nie miejsca przez tą awarię :( (
Sandy Indygo - Nie Lut 05, 2012 17:05

Jesli chlopaki nie sprawiaja problemow w laczeniu z innymi, ja moge wziac je na DT i ktorys moglby zostac u mnie na stale :) Tylko ze jesli bedzie problem z laczeniem, mam tylko jedna klatke na wolnobiegajace stado, wiec problematyczne albinki siedzialyby na przemian w klatce i na wybiegu, tak jak do niedawna aspoleczny Julian. Jesli to nie przeszkadza, chetnie pomoge, o ile sprawa wciaz aktualna. :mrgreen:
nubijka - Nie Lut 05, 2012 17:14

W tym momencie trwa łączenie 2 chłopaków ze stadkiem niki z orgów, a Piracik dochodzi do siebie po kastracji- nie wiem co z nim będzie, bo mozliwe, że jest domek nim zainteresowany. Jeśli chłopaki wrócą albo Piracik nie znajdie DS, to chętnie skorzystamy z Twojej pomocy :)
Sandy Indygo - Nie Lut 05, 2012 17:18

Okej, w razie czego napisz mi PW, czy pomoc jeszcze potrzebna :)
nubijka - Wto Mar 13, 2012 18:32

Niestety osoba, która adoptowała 2 chłopaków ok stycznia- napisała mi dziś, ze nie umie ich oswoić :( (((( Pilnie potrzebna osoba, która ma doświadczenie z socjalizacją i oswajaniem szczurów

Szukany chociażby DT (u mnie wszystkie klatki zajete :( )

Kluska - Nie Kwi 29, 2012 11:57

Aktualne?
nubijka - Nie Kwi 29, 2012 16:44

nieaktualne :)
Karena - Nie Kwi 29, 2012 16:51

zamykam ^^


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group