To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Świdnica i okolice] 2 chłopców w kapturach wciąż czeka

marchewusia - Wto Lut 14, 2012 12:37

Czyli nie ma problemu z kluskami które w niedziele pojadą do Poznania? 3 samiczki i facet :D
Kluska - Wto Lut 14, 2012 13:42

marchewusia ol.do mnie pisała, nie ma problemu, ja przetrzymam ogonki do niedzieli i dostarczę na dworzec ;)
marchewusia - Wto Lut 14, 2012 14:21

Super, bo sobota mi kompletnie nie pasuje :( a w niedziele, mogę chociaż za nią poczekać kilka godzin po wykładzie :) no to pieszczochy dla małych przesyłam :*
pyla - Wto Lut 14, 2012 17:20

wczoraj maluchy miały zabawę z wodą, bo w wodzie to by było za dużo powiedziane;) kołowrotek traktowany był jako everest, żadnemu nie udało się wejść, ale za to ile kręcania było :D szczurki nie uciekały jakoś bardzo od wody, ale entuzjazmu dużego też nie było
samiczki z mamą Kreską

samiczki z Kropką
wciąż poszukuję domków dla chłopaków nawet DT

pyla - Pią Lut 17, 2012 20:22

Poszukiwane domy dla 4 samczyków- kapturków 1 czarnego i 3 aguti. Szczuraski można odebrać we wrocławiu jutro lub w kolejny weekend
pyla - Nie Lut 19, 2012 16:05
Temat postu: 4 chłopców do pokochania
zostały mi 4 małe ciekawskie kapturki. chłopaki są przyjacielskie i szybkie;)

Nowi właściciele innych szczurków nie narzekają, więc można brać bez obaw:)

Katarzyna1991 - Nie Lut 19, 2012 21:51

Brać je! Placka jest super szczurkiem. Taki społeczniak, że szok! Polecam! Jak rodzeństwo takie same to szczególnie powinni tu zajrzeć ludzie bez dużego doświadczenia ze szczurami, bo mała, którą przywiozłam jest cudna :)
marchewusia - Pon Lut 20, 2012 17:09

Hop, potwierdzam, ogony są fajne, ciekawskie, zwariowane, oblegają dłoń, podskubują uroczo paznokcie : D z czystym sumieniem - zachęcam! :serducho:
pyla - Pon Lut 20, 2012 17:22

Dziękujemy ze szczurkami za miłę słowa :) u mnie teraz jakoś spokojnie i cicho, mamusie trochę smutne były, ale chyba już im się polepsza
chłopaki, które zostały też są super nieskromnie pisząc ;)

Youki13 - Pią Lut 24, 2012 15:28

Mogłabym zabrać jednego samiczka jeżeli znajdzie się transport do Katowic lub Mysłowic 8)
pyla - Pią Lut 24, 2012 16:45

a ja chętnie oddam w dobre ręce, ale chyba zwariowałam albo za dużo czasu tu spędzam ;) bo jestem coraz bliższa zostawienia sobie dwóch chłopaków. Nie będzie nowych okularów ani stepera ani butów, ale będą szczury :]
Kluska - Pią Lut 24, 2012 16:51

I to mi się podoba :mrgreen:
pyla - Pią Lut 24, 2012 17:07

i tak jestem uznawana za dziwaka, więc co mi szkodzi :D ale dam jeszcze tydzień, bo może ktoś się skusi...
to jeszcze znaleźć domki dla dwóch szczurasków :kciuki:

marchewusia - Pią Lut 24, 2012 17:21

Na pewno ten kto je weźmie, będzie szczęśliwy z wyboru :serducho:
rysia.13 - Pią Lut 24, 2012 18:21

A można prosić zdjęcia tych ostatków ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group