To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Świdnica i okolice] 2 chłopców w kapturach wciąż czeka

rysia.13 - Czw Lut 09, 2012 16:33

Katarzyna1991 napisał/a:
Można wiedzieć które kolory samiczek są wolne?

A ja samczyków bym poprosiła... Znaczy którzy wolni chciałabym wiedzieć... ;)

pyla - Czw Lut 09, 2012 17:09

wolne samce: 2 kapt aguti, 3 kapt. czarne, 2 całe czarne z białymi brzuszkami
samiczki: 3 całe agutki, 4 kapt. aguti, 8 kapt. czarnych
tak mi wychodzi z notatek :)
a tu kilka fotek
(sorki za jakość)
zabawa w kartonie
śpię sam(a)
a tu już nie (jest ich 4 albo 5, pchało się 6 :D )



kto pierwszy





wiem, że cięzko wypatrzyć kolory, ale od niedzieli będę mieć więcej czasu to i zdjęcia zrobię lepsze

Licho - Czw Lut 09, 2012 17:21

6 marca będę jechała na trasie Wrocław=Świdnica=Wrocław mogę przewieźć jakieś maluchy do Wrocławia, jakby sie ktoś zdecydował na dom stały :wink:
Kluska - Czw Lut 09, 2012 17:28

Licho my przewozimy już 18 lutego ogonki do Wrocławia :)
Ale kolejny transport na pewno się przyda.

Zizollo - Czw Lut 09, 2012 19:20

ale piękności :)
chętnie bym przygarnęła ale już się zapisałam w hodowli i mogę mieć tylko dwa w domu :(
poza tym dopiero będę kupować klatkę i pozostałą wyprawkę a tu potrzebowałabym na już wszystko :|




ale kochane szczurasski :serducho:
:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: za znalezienie kochanych domków :)

pyla - Czw Lut 09, 2012 20:48

popieram Kluskę kolejny transport to dobra sprawa :) zwłaszcza jeśli ktoś zdecyduje się później
Katarzyna1991 - Pią Lut 10, 2012 13:41

To bedziesz miala jednego agutka mniej jak dobrze pojdzie. Moj przyjaciel szuka towarzyszki dla swojej malej. Prosilibysmy o zdjecia trzech agutek samiczek osobno zeby jedna wybrac :) wzielabym ze 2 tymczasy do mojej trojki ale dopiero skonczyly kuracje na swierzb niestety.
trixy - Pią Lut 10, 2012 19:08

A ja bardzo chetnie przygarnelabym 2/3 samiczki. Aguti i czarna kapturke, tzn. niekoniecznie, ale zalezy mi aby przyszle stadko (bede dazyla do okolo pieciu szczurkow) bylo urozmaicone pod wzgledem koloru ;) .
Tylko problemem jest chyba moje miejsce zamieszkania- jestem z Warszawy. Z drugiej strony powinno dac sie zorganizowac transport... mam nadzieje. :mrgreen:

pyla - Sob Lut 11, 2012 12:17

mam tylko 3 samiczki aguti i wszystkie są wstępnie zarezerwowane. Miały być zdjęcia, ale bateria w aparacie padły, a mój telefon nie daje rady:( dziewczyny są prawie identyczne, tylko ogonki mają różne - 2 z nich mają białe końcoweczki i brzuszki sie trochę różnią.
mam jeszcze z samiczek 1 kapturka aguti,7 czarnych kapturków, z samców kapturki 2 czarne i 3 aguti.
Jeśli się na któregoś szczurka zdecydujecie to proszę PW- łatwiej mi to wtedy ogarnąć:)
aha 18.02 i 19.02 będzie można odebrać maluchy we Wrocławiu, kolejny transport może być 06.03 :)

ol. - Sob Lut 11, 2012 17:06

ja tylko napiszę, że 18/19 (bardziej prawdopodobnie - 19-tego) organizujemy sobie z marchewusią transport na trasie Wrocław-Poznań (ściślej Wrocław - Chodzież) - jakby ktoś się chciał podczepić ;)
lorelei - Sob Lut 11, 2012 17:37

pyla napisał/a:
mam tylko 3 samiczki aguti i wszystkie są wstępnie zarezerwowane.


Na szczęście, bo już się nawet zaczynałam zastanawiać. :P jeszcze niech tylko ktoś tę kapturkę weźmie i będzie po kłopocie..

pyla - Pon Lut 13, 2012 17:32

kilka zdjęć głownie kapturków, bo one mi zostały, 5 dziewczynek i 5 chłopców
proszono mnie o zdjęcia agutek, więc proszę bardzo :) ale od razu zastrzegam, że różnic nie widzę

chłopiec, jak widać ma krzywy ogonek:( nie wiem jak to się stało, jest też malutki, ale najukochańszy:) chętnie się tuli

inne chłopaki
dziewczyny







jeśli przyszli właściciele wyrażą zgodę to zamieszcze spis, bo moze o kimś zapomniałam...
aaa i proszę napisać kto może odebrać zwierzaki we Wro w sobotę 18.02 - planuję byc ok 12-13 (do uzgodnienia), a z tego co wiem, kluska ode mnie wezmie zwierzaki w niedzielę ok 16, więc we Wro będzie ok 18

Kluska - Pon Lut 13, 2012 20:06

pyla, kochana, ja jestem cały weekend we Wrocławiu, więc już w sobotę wezmę od Ciebie ogonki :) Mój numer masz, więc będę czekała na telefon :)
pyla - Pon Lut 13, 2012 22:43

no to pisać, kto chce maluchy już w tą sobotę 8)
Kluska - Wto Lut 14, 2012 09:56

Przetrzymam w razie czego, tylko od razu zaznaczam, że dla samiczek klatka jest, samczyki by musiały spędzić noc w transporterze Aladino large :wink:
Za tydzień jadę do Wałbrzycha na cały weekend, w niedzielę bym mogła zabrać do Wrocławia kolejną turę ogonków :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group