To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Świdnica i okolice] 2 chłopców w kapturach wciąż czeka

pyla - Sob Sty 28, 2012 18:43
Temat postu: [Świdnica i okolice] 2 chłopców w kapturach wciąż czeka
Witam wszystkich, jestem tu nowa.
Pod choinka znalazłam dwie szczurzyce, które okazały się zaciążone:( obie urodziły po 15 maluchów Kreska- 12. 01, a Kropka- 14.01. Szukam domków dla 27 z nich.
Tu zdjęcie młodszego miotu- wiem, że dziewczynami są albinos, cała czarna i 1 czarny kapturek (reszta czeka na weryfikację;))
http://imageshack.us/phot.../dscn0081u.jpg/
a ty starszy miot
dziewczyny

cała czarna i albinos sa już zajęte
chłopaki

1 cały agutek już znalazł dom:)
Mieszkamy koło Świdnicy w woj. dolnośląskim

Kluska - Sob Sty 28, 2012 18:54

Szukasz też domy tymczasowe? Z taką ilością ogonków :roll:
Mogę wziąć cztery panienki na DT, za tydzień wracam z Niemiec do Wałbrzycha więc po drodze mogłabym wstąpić do Świebodzic :)

Onia - Sob Sty 28, 2012 19:08

Jakby coś też mogę dać dt dla samców ( 5-6 sztuk) Tyle, ze ja z Kielc :roll:
cytryn007 - Sob Sty 28, 2012 19:40

Off-Topic:
Kluska123 napisał/a:
więc po drodze mogłabym wstąpić do Świebodzic

ale maluchy są Świdnicy, chyba, ze chodzi Ci o to by autorka przywiozła maluchy do świebodzic

Kluska - Sob Sty 28, 2012 19:44

Off-Topic:
Co ja sobie ubzdurałam :roll: Przez Świdnicę przejeżdżam (Świebodzice też :lol: )! :) Dzięki cytryn007

marchewusia - Sob Sty 28, 2012 19:49

Mogę wziąć albinoskę, czarną i agutkową kapturkę. Kwestia transportu... do Wrocławia mogłabym jechać :D
loczek - Nie Sty 29, 2012 21:15

ja jestem zainteresowana kapturkiem, tylko, że jestem z Poznania
marchewusia - Nie Sty 29, 2012 21:38

loczek, to już do Poznania mogłyby jechać 4 ogonki :P jak samice,to mogłyby jechać razem :) zobaczymy jak to się potoczy
karolinaxxx - Pon Sty 30, 2012 00:14

Mogłabym przyjąć jedną z dziewczynek, tyle że ja spod Warszawy :)
Cegriiz - Pon Sty 30, 2012 00:23

Ja się zastanawiam nad jedną z całych agutkowych ;) Tylko ja z Warszawy...
loczek - Pon Sty 30, 2012 08:30

ja się pisze, nawet dzisiaj, niestety mogę przyjąć tylko jednego szczurka..
pszczoła - Pon Sty 30, 2012 12:58

loczek, a masz już jakieś szczurki?
loczek - Pon Sty 30, 2012 13:13

nie, nie mam, to będzie mój pierwszy, (niedawno miałam koszatniczki) po prostu przez pierwszy miesiąc chce oswoić moich rodziców ze szczurem.. :( najpierw jednym, potem dwoma itd.. :P taką samą sytuacje miałam z koszatniczkami, najpierw byli przeciwni, ale potem je bardzo polubili i nawet sami się nimi zajmowali..:D
pszczoła - Pon Sty 30, 2012 13:19

Na forum nikt Ci nie da (nie powinien) szczura, żeby żył w samotności. Nie masz gwarancji, że rodzice zgodzą się na następnego. A miesiąc w samotności to dla szczurka naprawdę BARDZO DUŻO :( Postaraj przekonać rodziców od razu na dwa ogonki. Klatkę i tak powinnaś mieć od początku wystarczająco dużą (na co najmniej dwa szczury), więc różnica czy będzie w środku jeden ogonek czy dwa jest prawie żadna.
marchewusia - Pon Sty 30, 2012 14:06

Loczek popieram pszczółkę, poza tym, jako niedoświadczona osoba, prościej jest wziąć 2 z jednego miotu, co odchodzi problem z łączeniem ogonów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group