To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - 5 tygodniowe szczurki do oddania ( Kłodzko/ Nysa )

Pyl - Śro Sty 25, 2012 16:22

Wredna, bez obrazy, ale jaką mamy gwarancję, że ponownie nie rozmnożysz swoich samiczek? To nie jest tak, że nie wiedziałaś co robisz dopuszczając samca. Sama piszesz, że chciałaś, żeby samiczka miała małe i zrobiłaś to świadomie. Dodatkowo przed tym byłaś już na forum, czyli przed rozmnożeniem zaakceptowałaś obowiązujący tu regulamin i miałaś szansę poczytać zarówno o samej ciąży jak i sensowności rozmnażania szczurów.
Kasik pisze w sposób bardzo stonowany, a mi osobiście się podnosi ciśnienie jak to czytam. I nie chodzi o to, że nie chcemy Ci pomóc, bo maluchy każdy z nas lubi i serce się rwie do nich, ale bardziej o to PO CO pomagać, jeśli Twoje działanie jest ZAMIERZONE. Gdyby każdy z nas myślał tak jak Ty to ilość maluchów przerosła by możliwości adopcji nie tylko tego czy innego forum, ale również potrzeby terrarystów.

Podsumowując ponownie wskażę na regulamin:
Cytat:
Jeśli punkt ten złamany został nieświadomie i rozumiesz swój błąd, postaramy się zrobić wszystko, by pomóc Ci w ewentualnych późniejszych konsekwencjach oraz doradzić jak najlepsze wyjście z sytuacji.
Chyba dobra wola modów powoduje, że temat jest jeszcze otwarty i masz szansę na wyjaśnienie. Trzymam kciuki, aby się to powiodło :wink:
Wredna - Śro Sty 25, 2012 20:20

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany proszę na pw
Karena - Śro Sty 25, 2012 20:53

Wredna, proszę odpowiedz na zadane pytania
Keira123 - Pią Sty 27, 2012 00:26

Ja chętnie przygarnę szczurki. Oczywiście poproszę też o rady co do hodowania. Zwierzęta mają u mnie dobrze, więc dokonam wszelkich starań aby szczurki miały dobry dom już na zawsze.

Jakby co proszę o PW.
Z góry dziękuję.

Kluska - Wto Sty 31, 2012 17:47

Z powodu braku odzewu temat zostaje usunięty.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group