To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] 21.12.2006 Maluszki przyszły na świat

Liwka - Pon Sty 01, 2007 23:53

No co robić ;) Prawda, że są śliczne? ZOstawiłabym wszystkie, no ale... Klatke mam na 3 szczurki. Wydaje mi się zresztą, że jest tylko jedna samiczka. Jeszcze to sprawdzę, póki co ciurki są w sopocie z drugą babcią ;) Zobaczę się z nimi pojutrze.
sachma - Pon Sty 01, 2007 23:56

Liwka, czy ten jeden agut jest jasniejszy od drugiego czy to tylko na fotach tak wyszlo?

dam ci link ktory kiedys dala mi Nezu... a ty przekazesz go kiedys kolejnej potrzebujacej, nie wprawionej babci... ;)
Off-Topic:
jakos tak nastrojowo sie zrobilo :wink:


<<KLIK>>

Liwka - Wto Sty 02, 2007 11:29

Dzięki, jutro wypróbuję ten link ;)
Może faktycznie jeden jest trochę ciemniejszy, ale nieznacznie.
Mówisz, że to Agouti są? Myślałam, że to musiałyby byc całe brązowe O_o

sachma - Wto Sty 02, 2007 11:33

Liwka, agouti to mieszanka brazowych czarnych i bialych wlosow :P zobacz na moja Kami ;) ona jest agutem :P

juz sie dopatrzylam.. na jednym foto byl taki kontrans miedzy nimi ze myslalam juz ze jeden to cinamon o.O ... ale na innym zdjeciu widac ze sa takie same ;)

Elbereth - Wto Sty 02, 2007 21:06

Całe szczęście, że nie ma tam jakiegoś rudzielca, moje GMR siedzi cicho :) .

Kagero, ja nie chcę nic mówić, ale jakiś transport może by się znalazł :roll: . Albo można wysłać szczura przesyłką konduktorską...

Kagero - Śro Sty 03, 2007 02:58

Elbereth, a możesz mi wytłumaczyć łopatologicznie jak taka przesyłka wygląda i co z 'przesiadkami'? mogłabym odebrać w oświęcimiu... może katowicach, albo tychach...
nie! nie! NIE! nie mogę. nie mogę. nie mogę.

jak z płciami maluchów? :zawstydzony:

sachma - Śro Sty 03, 2007 09:03

Kagero, w tym problem ze nie moze byc przesiadek, pociag musi byc bezposredni, chyba ze na dworcach gdzie beda przesiadki ktos bedzie i przeniesie ogona z jednego do drugiego pociagu...

i nie draznij mnie tylko w koncu przygarnij ktoregos, bo takie wypowiedzi w kazdym temacie o malcach mnie dobijaja... chcesz to bierz.. te male naprawde potrzebuja domkow, a nie powiedzenia "ale bym chciala.... a jednak nie." a jak nie mozesz wziazc to jest taki temat jak marudnik i tam sobie pojecz...

Elbereth - Śro Sty 03, 2007 17:15

Kagero napisał/a:
nie! nie! NIE! nie mogę. nie mogę. nie mogę.

Jak nie możesz jak możesz, 3 szczury to naprawdę mało (a jeszcze do tego jakieś cudo od Zirr i masz już wspaniałe 4 szczurowe stadko, takie akuratne, nie za mało, tak się fajnie czasem roją :wink: , ale nie za dużo, jeszcze można wszystkie na raz na ramionach nosić :mrgreen: ).

L. - Śro Sty 03, 2007 17:32

Dla mnie te "brazowawe" malenstwa to jak nic agouti :mrgreen: :mrgreen:
Liwka - Śro Sty 03, 2007 19:47

Jeden czarno-biały samczyk zdechł :( ale o tym pisałam juz w innym dziale...
Zostały 3 samiczki. dwie augouti ;P i jedna czarno biała. Jedna agouti zostaje ze mną

Kagero - Czw Sty 04, 2007 09:38

sachma, staram się, kombinuję.. a na razie jedyne co mogę to się ślinić, chwalić i sobie poryczeć.

Liwka :przytul:
ktoś wie gdzie wylądowałby maluch jeśliby jechał prosto w moje okolice, tak jak pisałam wyżej? poprzeglądam jeszcze transport, może ktoś tak jeździ. i negocjuję. cholera.

sachma - Czw Sty 04, 2007 09:42

Off-Topic:
Kagero, pogadaj z zona :P ona przejezdza przez cala polske, moze bedzie w pobizu.. sprawdz na stronie pkp polaczenia bezposrednie miedzy najblizszym ci miastem a miastem w ktorym sa dzieciaki...

Kagero - Czw Sty 04, 2007 09:52

Off-Topic:
sachma - pertraktuję z rodzicami - jeśli się zgodzą, to pomęczę trochę zonę ^.^ nie mogę wprawdzie nic obiecać, bo mam przed sobą zaciekły opór, ale może ich trochę zmiękczę <.<...


mam nadzieję na czarną kapturkę, ale póki co się nie będę deklarować. czułabym się zwyczajnie głupio i po chamsku, gdybym się zdeklarowała a rodzice nie daliby się złamać T_T

Liwka - Czw Sty 04, 2007 16:02

Mój tata jeżdzi po polsce, gdyby akurat jechał w Twoje strony to mogłabym mu dać malucha.. No ale sama wiesz, może w ogole nie będzie jechał na południe
moniaaa - Czw Sty 04, 2007 18:06

a przez Poznan tata czasem jezdzi? :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group