To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Grodzisk Mazowiecki 10 szczurków

mikanek - Śro Sty 25, 2012 22:26

hop hop młodziaki pilnie poszukują nowego domku, chcą się cały czas bawić, zdobywać, biegać ...potrzebują miejsca, gdzie będą w centrum uwagi :D
nubijka - Pią Sty 27, 2012 17:34

no i wszystko jasne- podsumowując sytuację babeczek- jedna wysterylizowana (sterylka aborcyjna), jedna zaciążona i 2 czyste.
Samiczka zaciążona- wg weterynarza- będzie rodzić w ciągu nabliższych max.10dni. Na pewno maluchów trochę jest, bo widziałam dużo ruszających się elementów na ekranie podczas USG.

Kluska - Sob Sty 28, 2012 18:29

Niestety w czasie transportu do Wrocławia dwóch chłopców zmarło :(
W pociągu było gorąco i duszno, plus stres, prawdopodobnie to spowodowało ich śmierć...
Przeżył tylko jeden z nich (i reszta ogonków, które były transportowane)

Ciała maluszków zostały pochowane...

[*] ;(

Dokarmię chłopca, zajmę się nim - chcę żeby doszedł do siebie. Wtedy będziemy mu szukali kochanego i odpowiedzialnego domku. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej plus ewentualna wizyta przedadopcyjna.

mikanek - Sob Sty 28, 2012 18:33

matko jedyna :shock: może serduszka były słabe... :cry:
nubijka - Sob Sty 28, 2012 22:39

ciężko powiedzieć co było przyczyną śmierci szczurków :( W pociągach rzeczywiście bywa gorąco...nawet otwarcie transportera to może być za mało, a podróż była długa, chłopcy mięli poidełko, zapasowe płyny :(
Przynajmniej w ostatnich 2 tygodniach życia, dzięki Biedronce poznały czym jest ciepło ciała ludzkiego, że szczura można podnosić nie tylko za ogon....jak smakuje inne jedzenie, jak wygląda świat (chociażby ten z najbliższego otoczenia)- nieograniczony czterema ściankami pudełka, czy komody...

nubijka - Pon Sty 30, 2012 15:39

Szczurzynka urodziła- 2 martwe i 4 żywe....mała po operacji- ma się już całkiem dobrze....tylko mam problem, bo chłopaki dziś do mnie wracają....nie mam zielonego pojęcia gdzie je umieścić....kto może wziąć na DT trzech labików? :(
mama_duszka - Pon Sty 30, 2012 15:53

gdybym miała zapasową klatkę - no problemo :|
nubijka - Pon Sty 30, 2012 15:54

a jak się uda pożyczyć klatkę to dasz radę? nawet dziś?
mama_duszka - Pon Sty 30, 2012 16:00

wysłałam pw :)
Pyl - Pon Sty 30, 2012 16:10

nubijka, przecież Mikanek ma klatkę dla chłopaków - tę ode mnie jeśli dobrze rozumiem...

/Edit
A poród zakończony? Wszystko w porządku?

mikanek - Pon Sty 30, 2012 16:13

chłopcy są w dwóch klatkach bo Pirat kłóci się z jednym z chłopców i miał już dwa razy rozwalone te swoje specjalne oczko.
nubijka - Pon Sty 30, 2012 17:27

mama duszka- dziękuję :) chłopcy jutro pojadą do mamy_duszki na DT :)
Niestety dziewczyny znów szukają DS...:(
Pyl- właśnie tą klatkę jeśli można przewiozłabym do mamy_duszki....a co do porodu- zakończony, odbył się jak byłam w pracy, wszystko ok...no, powiedzmy...

mama_duszka - Pon Sty 30, 2012 18:03

dam jeszcze znać, buzzziaki dla Ogonów :serducho:
nubijka - Pon Sty 30, 2012 22:05

nadal szukam DT dla chłopaków- sprawa jest pilna :( ((( kto pomoże?
Pyl - Pon Sty 30, 2012 22:09

nubijka, to nie jadą do mamy_duszka?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group