To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XVI OWSR w Sopocie + projekt SHSRP/SWPS

smeg - Wto Sty 10, 2012 19:45

A u mnie akurat przed urodzinami :D
L. - Wto Sty 10, 2012 19:49

Off-Topic:
u mnie też, bo ja mam 06.06 ;p

aneczka1-13 - Wto Sty 10, 2012 21:31

A ja się teraz cieszyłam że łódź jest co 2 lata i będę mogła spokojnie się zająć sesją ;( . I kolejna wystawa mnie ominie ;(
Martini - Wto Sty 10, 2012 21:48

Ludzie, co Wy tak z tymi sesjami? Ja może dawno miałam takie sesje, że było po kilka kobylastych egzaminów, ale nie przypominam sobie, żeby mnie to uziemiało na miesiąc w domu. Zresztą, wkuwanie non stop jest niezdrowe i trzeba się też dotleniać, a uczyć można się w pociągu.
Jedźcie i bawcie się dobrze :!:

aneczka1-13 - Wto Sty 10, 2012 22:04

ale termin wystawy jest dokładnie w sesję :? . Więc tego to się nie przeskoczy. 5-6 na bank bym była.
L. - Wto Sty 10, 2012 22:05

ale weekend jest wolny chyba, że studiuje sie zaocznie ;]
tym bardziej, że w niedziele wyjątkowo nikt nikomu nie będzie kazał siedzieć do 16 czy dłużej aby trzymać statystyki dla organizatora :wink:
a ja mam sesje dopiero na koniec czerwca xD

Kasik - Wto Sty 10, 2012 22:44

L. napisał/a:
ale weekend jest wolny chyba, że studiuje sie zaocznie

Albo się jest na medycynie i ma się koła w soboty :P Ja być to mogę, ale w organizację za bardzo się nie wkręcę, bo 22, 24 i 25 czekają na mnie same wspaniałości... :/
Martini napisał/a:
Ja może dawno miałam takie sesje, że było po kilka kobylastych egzaminów, ale nie przypominam sobie, żeby mnie to uziemiało na miesiąc w domu.

Ekhm, mnie jedno kolokwium uziemia na tydzień :] Dwa egzaminy, myślę, hmm, na jakieś 2 miesiące :P

Martini - Wto Sty 10, 2012 22:52

Cytat:
Dwa egzaminy, myślę, hmm, na jakieś 2 miesiące


Nas teoretycznie jeden egzamin miał uziemiać na cały rok, mieliśmy przez 8 miesięcy czytać, a przez dziewiąty siedzieć na tyłku powtarzać, cośmy przeczytali, ale znam jedną osobę, której się to udało. Szczęśliwie na moich ostatnich studiach było zapieprzanie przez dwa lata i do egzaminu końcowego nie było co powtarzać, bo to była taka wisienka na torcie :lol: .

smeg - Wto Sty 10, 2012 22:55

Ale z was kujony :P
Neverestin - Wto Sty 10, 2012 23:04

Jak 5-6 to pewnie będę z całym ruchliwym dobytkiem ;)
Martini - Wto Sty 10, 2012 23:07

Napiszę list do PKP i GDDKiA, co się kroi, że będzie zmasowany atak szczurów na drogach i w pociągach:P
Nashi - Śro Sty 11, 2012 00:32

Neverestin napisał/a:
Jak 5-6 to pewnie będę z całym ruchliwym dobytkiem ;)
L. na poprzedniej stronie napisała, że właśnie 5-6 nie wypali. ;)
aneczka1-13 - Śro Sty 11, 2012 10:10

smeg napisał/a:
Ale z was kujony :P


Tej ale ja jestem na pierwszym roku.A to wiadomo że najtrudniej przesiew i w ogole.Najcięższe przedmioty.

Martini - Śro Sty 11, 2012 10:18

aneczka1-13, stereotyp. Ktoś musi studiować na drugim :P . Na moich ostatnich studiach teoretycznie największy odsiew był po drugim roku, ale prawda jest taka, ze jak ktoś sie nie nadaje, to sam odejdzie przed pierwsza sesja. Chyba ze mu rodzice każą studiować albo już zapłacił.
Nie namawiam Was do złego, ale zróbcie sobie trochę przyjemności miedzy jednym egzaminem a drugim, o to mi chodzi, uczenie sie bez odpoczynku staje sie nieefektywne, bo to naprawde ciężka praca.

klauduska - Śro Sty 11, 2012 10:29

dziewczyny, no co wy ;) . ja mam już zaraz sesję, a centralnie pośrodku niej mam dwudniową wystawę kotów i sobie nie daruję i idę :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group