To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - ODDAM MALUTKICH BRACI DUMBO (WARSZAWA)

maja_t - Czw Sty 05, 2012 17:15
Temat postu: ODDAM MALUTKICH BRACI DUMBO (WARSZAWA)
Moi drodzy!

Niedawno pisałam o tym, że mam do oddania małe szczurki dumbo. Gdy myślałam, że mam już właścicieli dla wszystkich, jedna z osób przestała odpisywać na moje maile. W związku z tym mam do oddania jeszcze 2 SZCZURKI (BRACI). Jeden z nich jest prawie cały biały, drugi jest ciemniejszy. Wczoraj skończyły miesiąc, więc za kilka dni będą już gotowe do oddania. Są zdrowe, urocze i rozbiegane :) uwielbiają odpoczywać w hamaku :)

Najbardziej zależy mi na tym, aby bracia trafili do jednego właściciela, dlatego osoby, które bedą mogły przygarnąć dwójkę będą miały pierwszeństwo.

Pozdrawiam serdecznie.

Maja Turlej

Cegriiz - Czw Sty 05, 2012 17:50

Szybko trafią im się nowe domki. Za przystojni są aby czekać :P
Igaśka1 - Czw Sty 05, 2012 17:54

Ja czekam :roll: Jeśli ktoś nie zabierze dwójki to beżyk mój ! :mrgreen:
Może :kciuki:

Cegriiz - Czw Sty 05, 2012 17:55

Igaśka1, nie rozdrabniaj się, bierz dwa :P
Igaśka1 - Czw Sty 05, 2012 17:57

Mam już trójkę ,a klatka tylko na 4 :oops:
Cegriiz - Czw Sty 05, 2012 18:01

Wiesz, póki maluchy jeszcze są małe możesz klatkę zmienić na większą :wink:
amenarhi - Czw Sty 05, 2012 18:32

Ja bym była chętna, ale jestem aż ze Szczecina... Jakby się znalazł transport dla maluszków, to biorę bez zastanowienia:)
Frugo - Czw Sty 05, 2012 20:09

amenarhi napisał/a:
Ja bym była chętna, ale jestem aż ze Szczecina... Jakby się znalazł transport dla maluszków, to biorę bez zastanowienia:)

Transport to się zawsze znajdzie :) Więc bez stresu :D

A maluszki takie przystojne :serducho: <zakochana>

amenarhi - Czw Sty 05, 2012 20:37

No, jeśli właścicielce chłopców odpowiada moja kandydatura na stanowisko opiekunki, to kwestia domu dla słodziaków może być uznana za rozwiązaną ^^ Niniejszym zaklepuję i zaczynam szukać transportu. maja_t, ok?
NightRaven - Czw Sty 05, 2012 23:27

Rozpływam się :sirwwt: :sirwwt: Szukam dwóch (moich pierwszych :serducho: ) szczurków (2 panienki, albo 2 chłopaków). Pojutrze będzie możliwe oddzielenie od mamuśki?? Bo jadę do Warszawy na weekend. Zakochałam się :serducho: :serducho: :serducho:

ktoś zaklepał? ; ((

pszczoła - Czw Sty 05, 2012 23:42

NightRaven, napisz PW do maja_t i opisz swoje warunki (klatka, karma itp.) :)
NightRaven - Czw Sty 05, 2012 23:45

nie da rady, zablokowała wysyłanie pw
Kasik - Czw Sty 05, 2012 23:47

NightRaven, tu masz kontakt http://forum.szczury.biz/...der=asc&start=0 :)
amenarhi - Czw Sty 05, 2012 23:54

Ja zaklepałam...
Wampiwor - Pią Sty 06, 2012 00:35

amenarhi, zaklepać można ciuchy na bazarze. Może dajcie podjąć decyzję właścicielce? Dlaczego traktujecie te zwierzątka jak ozdoby? Rozumiem, że ktoś wysłał pm pierwszy, a ktoś później, ale jednak chyba prawo decyzji ma osoba, która szczurki oddaje.
A bijąc się o miejsce w kolejce wyglądacie, jakby zwierzątka były tylko towarem. To istoty, a nie przedmioty...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group