To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Nowi modzi już są :)

EpKee - Wto Sty 03, 2012 16:01
Temat postu: Nowi modzi już są :)
W wyniku zainstniałych zmian osobowych w MT, ogłaszamy nabór na moderatorów forum Alloszczur.

Jeśli uważasz, że Twoje Mop-fu jest wystarczająco silne, aby sprostać przeciwnościom forum, a techniki parzenia kawy i herbaty nie są Ci obce - zapraszamy.

A na poważnie - szukamy osób, które nie są na bakier z językiem polskim, spędzają czas na forum, a także chcą pomóc w opiece nad nim. Jeśli widzisz, że to Twoje cechy i zapędy - pisz.

Decyzja ta jest dobrowolna, nikt nikogo nie zmusza.

Zapraszamy również weteranów MT, którzy chcieliby powrócić na jego łono aby wnieść powiew świeżości i wesprzeć nasze siły, do wysłania zgłoszenia.

Zgłoszenia przyjmuję na PW lub maila: toos.sc@gmail.com. Napiszcie w nich dlaczego checie zostać modami, przedstawcie się i napiszcie dlaczego to właśnie Was mamy wybrać.

Po otrzymaniu zgłoszeń MT podejmie decyzję i ogłosi swój wybór.

Nabór trwa do dnia 11 stycznia do godziny 15.00


Zapraszamy !

[ Dodano: Pią Sty 06, 2012 19:11 ]
hop hop, zapraszamy :)

EpKee - Pią Sty 06, 2012 19:11

hop hop, zapraszamy :)
greenfreak - Pią Sty 06, 2012 19:19

Ja za mało czasu siedzę na forum na moderatora, ale gdybyście szukali kiedyś mediatora to dajcie znać ;)
Niamey - Pią Sty 06, 2012 23:01

greenfreak, całkiem ciekawa propozycja, można by kiedyś o tym pomyśleć :)
yes - Sob Sty 07, 2012 19:02

Niamey, a ja nie wiem, po co odkladac. dla mnie byłoby super, jakbyś Ty i Polonistka się zglosily. choć nie mam pojęcia, czy macie na to chęć i czas :)
Bel - Sob Sty 07, 2012 20:37

yes, ale przecież Niamey jest w mt.... a Polonistka brzmi super tylko czy będzie miała czas,siłę i chęci na to ;)
yes - Nie Sty 08, 2012 09:17

Niamey faktycznie niebieska przecież :D a z Polonistką to jak i z każdym innym: musi miec sama chęć i czas :) a że będzie dzidziuś, to pewnie mniej czasu wolnego, ale żeby zaraz wykluczać? :mrgreen:
Bel - Nie Sty 08, 2012 10:54

yes, ano wykluczać. Uwielbiam Polonistkę ale bez obrazy-dziecko pochłonie 3/4 czasu. A resztę o ile taka będzie to życzyłabym jej żeby spędziła na odpoczynku a nie pilnowania czy ktoś zaczął trolling na forum ;)
yes - Nie Sty 08, 2012 17:51

to tez racja, ale mogłaby dostać malutki i sympatyczny dział :D
EpKee - Pon Sty 09, 2012 16:59

hop hop :)
Cegriiz - Pon Sty 09, 2012 17:07

Wszyscy się boją :P
EpKee - Śro Sty 11, 2012 15:08

Dziękujemy za zgłoszenia, rozpatrzymy je teraz w gronie moderatorskim i podamy już niedługo Wam wyniki :)
EpKee - Pią Sty 13, 2012 11:52

Nowymi moderatorami, przyjętymi na trzymiesięczny okres próbny zostają:

Karena
Kluska123
susurrement

Gratulujemy i pokażcie na co Was stać :)

Po zakończeniu okresu próbnego czeka nas kolejna ankieta.

Layla - Pią Sty 13, 2012 11:55

Gratuluję i nie zazdroszczę :DD
Pyl - Pią Sty 13, 2012 11:59

Powodzenia!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group