To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Szczurki - łysolki :) (skin)

Mangusta - Pon Sty 16, 2012 20:50

tak, jedynym ale wystarczającym powodem jest, brutalnie mówiąc, sprzedawanie towaru niezgodnego z opisem. Nie ma takich szczurów jak "skin", więc definiowanie ich w ten sposób jest celowym wprowadzaniem kupującego w błąd.
Martuha - Wto Sty 17, 2012 13:51

Dokładnie,jest to wprowadzanie w błąd potencjalnego klienta ;) Skin są świnki,nie szczury :)
Zuzia1976 - Śro Sty 18, 2012 11:22

greenfreak ona do mnie takiego maila wysłała,że jak nikt nie kupi,to swojemy wężowi da do zjedzenia.Próbowałam z nią rozmawiać o oddaniu ale w zaparte,że na sprzedaż.Tym bardziej,że ja całą trójkę chętnie bym przywitała w moim domu i wycałowała za cały ten stres.Jak ja bym je kochała mocno.

ort.

Adeline - Śro Sty 18, 2012 21:29

Myślę, że każdy by je pokochał ;)
Śledzę sobie temat chociaż już nie liczę na nic :P
A ta babka... No nienormalna jakaś (tzn - to tak wg mojego uznania)...
"Na sprzedaż, na sprzedaż!" a jak nikt nie kupi, to co? Wąż jej zapłaci? :P
Przepraszam, za taki niefajny żart ale nie no... "Nie rozumiem takich ludzi. Wszystko za kasę. Za wszelką cenę, kosztem wszystkiego (życia, zdrowia bezbronnych istot...)...

greenfreak - Czw Sty 19, 2012 11:44

Off-Topic:
Zuzia1976, a masz jakiegoś screena do wglądu? Żeby to zobaczyć, przede wszystkim.

Zuzia1976 - Czw Sty 19, 2012 17:13

Cytat:
waż dostaje dorosłe osobniki (ktore sa specjalne zamawiane) i żadnym z nich nie był moj szczurek.. nie zaglodze weza tylko dlatego ze jakis maniak nie moze pogodzic sie z prawami natury.. no chyba, że nauczysz go jesc salate.. prosze bardzo! ja chetnie popatrze.. moze to byc calkiem zabawne..
widac ze jestes bardzo ograniczona pod tym wzgledem.. a wiec wbij sobie do glowy ze nie tylko szczury sa piakne.. ja mam rowniez weza i 4 pająki, wszystkie sa sliczne, wszystkie uwielbiam i nie mam zamiaru z żadnego rezygnowac

To treść ostatniego maila który do mnie przysłała,wierzyć mi się nie chce,że jeszcze płaci za szczurki,niestety tamtego maila chyba z nerwów usunęłam.Zbeształa mnie równo,nawet wstyd to publikować,kończę z nią korespondencję,ponieważ szkoda mi nerwów,czasu i nie wierzę w to,że 60zł jest w stanie finansowo kogoś uratować.Więc powtarzanie w zaparte....że to nie jej hodowla,tylko znajomego....wątpliwa sprawa.....i szczury na zamówienie....wątpliwa sprawa inaczej nie posiadałaby swoich.Nie no w pale mi się nie mieści. :evil:



Proszę zwracaj większą uwagę na ortografię i interpunkcję wypowiedzi. Poprawione - Karena

Zuzia1976 - Czw Sty 19, 2012 17:31

Cytat:
czy ja mam Ci pisac drukowanymi?
szczurki pochodza z hodowli mojego kolegi, a nie mojej, wiec nie wiedzialam jak ta rasa sie nazywa.. widze, że strasznie boli Cie to, że nie napisałam 'fuzz' tylko 'skin' - otoz na wiekszosc lysych zwierzakow sie tak mowi - ale skad Ty mozesz o tym wiedziec, przeciez nie interesuje Cie nic poza szczurami..
-to inna część łagodniejsza maila nic dodać nic ująć.Inteligencja tej Pani została pożarta przez jej gadziny. :lol1:Screena nie potrafię dodać.


Dodałam znacznik Quote - Karena.

Karena - Czw Sty 19, 2012 17:32

Zuzia1976, Czy masz zgodę na przytoczenie treści maila bez zgody nadawcy?
Zuzia1976 - Czw Sty 19, 2012 17:38

Mam zgodę nawet upoważniła mnie do tego,żebym na nią doniosła i publikowała to gdzie chcę.A drugi cytat jest przeze mnie zmieniony ponieważ używane były niecenzuralne słowa....w pierwszym z resztą też.Kończę ten wątek ponieważ nie warto o takich ludziach wałkować tematu.
Martini - Czw Sty 19, 2012 17:45

Zuzia1976 napisał/a:
róbowałam z nią rozmawiać o oddaniu ale w zaparte,że na sprzedaż.Tym bardziej,że ja całą trójkę chętnie bym przywitała w moim domu i wycałowała za cały ten stres.Jak ja bym je kochała mocno.


Zuzia1976, w Warszawie są szczurki do pokochania:) jedno słowo, jedna ankieta, i jadą do Ciebie.

Mangusta - Czw Sty 19, 2012 19:12

Off-Topic:
Zuzia1976, następnym razem używaj znacznika "quote" do cytowania cudzych wypowiedzi, bo to co cytujesz naprawdę trudno czytać i nie wiadomo czy to piszesz w swoim imieniu, czy cytujesz.

wushu - Czw Sty 19, 2012 20:11

Gadu gadu, ale ten temat chyba powinien być dawno w śmietniku :P Nic tu nowego się nie objawi, laska raczej zdania nie zmieni więc należy ją olać i zamknąć temat :wink:
Niamey - Czw Sty 19, 2012 20:40

Ano :)
Zuzia1976, dobra rada na przyszłość - naprawdę nie ma sensu nadmiernie emocjonalnie pisać do osób skarmiających szczury/handlujących nimi itp. - ty się zdenerwujesz, ta osoba się zaperzy, a szczurom ani od tego nie będzie lepie, ani bezpieczniej, a może nawet zaszkodzi.

Zamykam, gdyby sytuacja się zmieniła, proszę dać znać.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group