To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - ODDAM 2 SZCZURY SZCZURKI W DOBRE RĘCE!!!

aganiok_2e - Pon Gru 26, 2011 21:26
Temat postu: ODDAM 2 SZCZURY SZCZURKI W DOBRE RĘCE!!!
Oddam 2 dorosłe szczurki w dobre ręce. Gryzonie w wieku 12 i 6 miesięcy. Towarzyskie, oswojone, chętnie biegają po domu.
Płeć – samice.
GRATIS DODAM KLATKĘ, POIDEŁKO, MISKĘ i POKARM NA POCZĄTEK.

Nie oddam na karmę!!!

Oddaję, ponieważ planuję wyjazd za granicę.

Zdecydowanym oferuję dowóz do Kielc

ems - Pon Gru 26, 2011 21:42

Najlepiej wstaw zdjęcia :wink:
Karena - Wto Gru 27, 2011 10:52

Dokładnie ;)
Zdjęcia, opis charakterów, czy na coś chorowały no i czy do adopcji tylko razem ;)

Katarzyna1991 - Wto Gru 27, 2011 14:01

Mogę wrzucić link z tablicy, na którym jest to ogłoszenie i zdjęcia szczurków?
rysia.13 - Wto Gru 27, 2011 14:26

Cieszę się, że posłuchałaś mojej rady by tu umieścić ogłoszenie o nich :)
Trzymam kciuki, by znalazły dobry domek :kciuki: :kciuki:

Tu ogłoszenie do tablicy, gdzie są zdjęcia ślicznotek http://tablica.pl/oferta/...tis-IDAHSn.html :wink:

aganiok_2e - Wto Gru 27, 2011 19:57

rysia.13 dzięki za dodanie linku, nie miałam dostępu do neta więc nie miałam możliwości nic dodać ;] co do zdjęć to są właśnie tu : http://tablica.pl/oferta/...tis-IDAHSn.html :) na maila mogę wysłać więcej bo tu jakoś nie chcą się wgrać (pewnie nie umiem :D ) ruda szczurka, ciekawska i wesoła rozrabiaka szuka non stop miejsca żeby wetknąć swój nosek i teraz dość spory brzuszek (troszki jej się przytyło na zimę ;) ) lubi jeździć na ramieniu i zawszę jak się wystraszy ratuje się ucieczką właśnie w to miejsce ;] młodsza szaro biała szczurka to rozrabiaka na 102 ale bardzo kochana, przychodzi na rękę wtedy kiedy jej się podoba (zazwyczaj nie w tym momencie który ja wybiorę), mała ma charakterek. Troszkę dzikusek z niej ale myślę, że z czasem to się to trochę zmieni ;) dziewczyny są przesympatyczne i bardzo żałuję, że nie mogę ich zatrzymać :( dlatego chcę im znaleźć dobry dom :)

Szczurki nigdy nie chorowały, wolałabym żeby trafiły do wspólnego domku, nie chce żeby któraś została sama :)

Scaliłam. Nie pisz dwóch postów pod sobą, używaj opcji "Edytuj" jeśli chcesz coś dopisać. - karola

magnes - Nie Sty 08, 2012 00:51

Aktualne?
Karena - Sob Sty 14, 2012 12:01

Brak odzewu, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group