To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zooplus.de - Zamawianie z niemieckiego zooplusa.

Karena - Wto Mar 20, 2012 20:54

Przeniosłam temat do utworzonego dzisiaj działu z zamówieniami ze sklepów internetowych ;)
Szczurdolnieta - Śro Mar 04, 2015 12:35
Temat postu: Klatka Perfekt Maxi
Witajcie :) chciałam sie pochwalić, że zamówiłam 28.02.2015 Perfekta na niemieckim zooplusie. Dzisiaj dopiero paczka została zapakowana i wysłana (;-( ) . Dostałam e-maila z informcją, że paczka 1 z 1 została wysłana. Z tego co wiem, ta klatka przesyłana była wczesniej w 2-óch paczkach. Czy ktoś z Was kupował w ostatnim czasie klatki takich gabarytów i też szły w jednej paczce? Boje się, że może wyjsc tak, że stwierdzą, że nie da rady wysłać tej klatki bo jest za cieżka czy coś.. martwie sie.. i też o to, żeby jej nie poniszczyli podczas przewozu, skoro bedzie taka ciężka, chucherko które nieraz puka mi do drzwi może takiej klateczki nie unieść.. :(

W załączeniu link do klateczki, ale wiem, ze już ją pewnie w wiekszści znacie :) Proszę państwa oto moja klatka marzenie :) 89,90 euro wyszło mnie 382,16 zł :)
http://www.zooplus.de/sho...chen/80cm/94815

[ Komentarz dodany przez: smeg: Śro Mar 04, 2015 14:06 ]
Scalilam z odpowiednim tematem.

sliwkowapanna - Śro Mar 04, 2015 13:11

Ja niby zamawiałam na polskim zooplusie tę niższą, a przyszła z Niemiec...:P i pomimo iż mniejsza uszkodziła się nieco, półka była ułamana i ścianki trochę wygięte, ale trzymam kciuki by dotarła w jedności cała i zdrowa!:)
smeg - Śro Mar 04, 2015 14:05

Zamawialam kiedys Royala 95 Double z niemieckiego zooplusa i szedl w jednej paczce, mimo ze jest wiekszy i ciezszy niz Perfect.
olgapsiara - Czw Lis 05, 2015 14:10

Wiecie może kiedy są promocje w niemieckim zooplusie? :)
racia12 - Wto Mar 08, 2016 20:27

No właśnie jak to wygląda z dostawą perfecta z zooplusa (niemieckiego), bo przymierzam się do zakupu i chcę wiedzieć jak to wygląda?
Rusałka - Wto Mar 08, 2016 22:29

Czekam już dwa tygodnie na moją klatkę, niedawno wysłano do mnie maila, że klatka została przygotowana do wysyłki, więc mam nadzieję, że za niedługo do mnie dotrze.
racia12 - Śro Mar 09, 2016 07:33

niech będzie nadzieja!!! Bo klatka to spora sumka, a jak nie dotrze to....

[ Dodano: Czw Mar 10, 2016 14:53 ]
A to jak wygląda ta dostawa i w ogóle kupowanie z zooplusa niemieckiego?

Rusałka - Pią Mar 11, 2016 20:47

Klatka do mnie dotarła. Kuweta została mocno uszkodzona. Będę ją reklamować.
ema0505 - Pią Mar 11, 2016 21:08

Rusałka, No niezle... Przynajmniej z reklemacjami nie było chyba nigdy problemów w zooplusie.

racia12, Tak samo jak w każdym innym sklepie internetowym, tylko ze po niemiecku. No i przesyłka idzie dłużej.

Rusałka - Pią Mar 11, 2016 21:34

ema0505, wraz z narzeczonym i ojcem wywnioskowaliśmy że klatka została źle wpakowana do pudełka, styropianowa wkładka wypadła.
Powtarza się sytuacja, kiedy zamawiałam (tym razem z polskiego zooplusa) karmę, której opakowanie było rozerwane na całej długości.

ema0505 - Pią Mar 11, 2016 22:04

Rusałka, strasznego pecha macie. Ja zamawiam z zooplusa od dawna i nigdy nic nie było uszkodzone. Tak czy siak słyszałam że nie ma problemu z reklemacjami, wiec tyle dobrego w tym złym. Oby się szybo sprawa rozwiązała :kciuki:
Chester - Pią Mar 11, 2016 22:05

Ach z tymi opakowaniami...Rusałka, Klatka już większy problem. Karma jeszcze do użytku.. W ogóle ludzie, kto to pakuje?! Chyba na tyle dużo zarabiają żeby pakować to jakoś przyzwoicie... :| A jak mają w co włożyć i opatulić, a brak w tym umiejętności to na naukę pakowania u chińczyków i o !!
Rusałka - Pią Mar 11, 2016 22:19

Pochwalę natomiast fakt, że łatwo się idzie skontaktować i z reklamacją nie ma problemu.
Chester - Pią Mar 11, 2016 22:25

Chociaż taki plus Rusałka, prócz dużego wyboru.

Off-Topic:
Zgłoś się na moderatora, zawsze się udzielasz. Chce zobaczyć Rusałkę na zielono



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group