To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zooplus.de - Zamawianie z niemieckiego zooplusa.

Nakasha - Sob Gru 24, 2011 12:13

natkapatka, u mnie z Tridoora wychodziły tylko malutkie samiczki, poniżej 300 gramów. ;) Dorosłe szczury, ważące ok 400 gramów, nie wyjdą przez odstępy 2,0 i nie powinny przez 2,3 cm.
zuzka-buzka - Sob Gru 24, 2011 13:42

Nakasha, możesz zdać relacje z klatki? :D
greenfreak - Nie Gru 25, 2011 15:22

Zuzka, a który tridoor jest tam teraz w tej cenie?
edit: albo coś pomyliłam, ale chyba były różne tridoory?
edit2: okej, znalazłam już. Poprosiłam mamę, ażeby zadzwoniła jutro i zapytała, czy jest możliwość zakupu czy chociaż zapłacenia zaraz po 1 stycznia, bo już wcześniej bardzo mi się podobała ta klatka i sądzę, że nie byłoby trudno ją podzielić na 3, skoro już ma 3 pary drzwiczek ^^

zuzka-buzka - Pon Gru 26, 2011 13:36

O, niech mama zapyta kiedy wrócą do starej ceny! :lol:
greenfreak - Pon Gru 26, 2011 13:39

No ja ją poprosiłam, aby zapytała, do kiedy trwa ta ich "akcja", boś mi smaka tym wątkiem narobiła, takiej klatki nie musiałabym już mocno przerabiać, a cena znośna ;)
Niamey - Pon Gru 26, 2011 14:04

przeniosłam do opowiedniego działu ;)
zuzka-buzka - Pon Gru 26, 2011 14:07

greenfreak napisał/a:
No ja ją poprosiłam, aby zapytała, do kiedy trwa ta ich "akcja", boś mi smaka tym wątkiem narobiła, takiej klatki nie musiałabym już mocno przerabiać, a cena znośna ;)

Jutro mama będzie dzwonić? ;)

zuzka-buzka - Śro Gru 28, 2011 21:59

Moja mama zrobiła dzisiaj zamówienie i zapłaciła z karty kredytowej, więc kasa poszła od razu. Status zamówienia to "gotowe do wysyłki", w ile dojdzie?
mmarcioszka - Czw Gru 29, 2011 00:36

Do Polski idzie dzień/ dwa, a potem, to już nie wiadomo (do mnie już z Polski jedna paczka szłą dzień, a druga cztery dni) :]
jolaada - Czw Gru 29, 2011 09:08

A jest tak jak wszędzie,że można śledzić trasę przesyłki?
greenfreak - Czw Gru 29, 2011 12:14

zuzka-buzka napisał/a:
Moja mama zrobiła dzisiaj zamówienie i zapłaciła z karty kredytowej, więc kasa poszła od razu. Status zamówienia to "gotowe do wysyłki", w ile dojdzie?
No zadzwoniła, powiedzieli, że promocja do sylwestra i może odrobinę dłużej, a paczka do Polski wg nich powinna dojść w 5 dni. I mam nadzieję, że nie skłamali, bo najwcześniej mogę kupić 31 i na szpilkach siedzę, jak wróci do starej ceny, to za drogo już dla mnie :roll:

I jak w końcu jest z tym rabatem? Jeśli miałam założone konto na polskim zooplusie, ale nic nie zamówiłam, to mam je skasować, założyć na niemieckim i będzie ten rabat? Bo bym miseczki kupiła też ;)

mmarcioszka - Czw Gru 29, 2011 17:48

jolaada napisał/a:
A jest tak jak wszędzie,że można śledzić trasę przesyłki?


Tak, można, bo wysyłają GLSem ;)

zuzka-buzka - Czw Gru 29, 2011 19:41

Greenfreak, ale jak założyłaś konto nic nie kupując, skoro konto zakłada się przy składaniu zamówienia? :-P
Moje powinno przyjść w pierwszym tygodniu stycznia. Nie mogę się doczekać, dobrze, że mam jak ten czas spędzać, bo chyba bym sie tylko wpatrywała cały czas w zooplusa :P

Na zooplus.pl też jest teraz przecena tridoora, ale i tak jest o 100zł droższy niż ten na niemieckim.

quagmire - Pon Sty 30, 2012 18:51

Moi drodzy, do 2 lutego wszystko (oprócz karm i ściółek) na niemieckim zooplusie jest 20% taniej. Trzeba tylko wpisać odpowiedni kod: WSV-2012

http://www.zooplus.de/sho...3_home_WSV_SALE
Polecam zwłaszcza tym, którzy chcą sobie kupić klatkę.
Ten rabat nie jest uwzględniony w cenie. Dopiero po wpisaniu kodu będzie taniej.

Pyl - Pon Sty 30, 2012 18:52

quagmire, dzięki za info, właśnie będę zamawiać ściółki :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group