To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Maluszki Europki ur. 15.12.2006

Layla - Pon Sty 22, 2007 18:55

Lena, to ja dziękuję, że pokochałaś maluszki!! Niniejszym ogłaszam, że KasiaGdańsk co prawda nadal bez neta, lecz już z telefonem, po numer którego można się zgłosić na PW. Ogłaszam też stan: pozostały 2 dziewczynki oraz niestety aż 4 chłopców. Chłopcy są śliczni, wychuchani, czarniutcy, słodcy! Chce ktoś??? :serducho:
Lena - Pon Sty 22, 2007 22:05

Layla, ich sie po prostu nie da nie kochać! są boskie w każdym calu i z każdą chwilą kradną mi następny kawałeczek :serducho: :mrgreen:
już niedługo pojawią się tu ich fotosy ... jak tylko rozpracuję sposób ich montowania na forum oczywiście ;)

Layla - Czw Lip 19, 2007 15:24

Czas mija szybciutko... W minioną niedzielę dzieciaki mojej (i Kasi) Europki skończyły 7 miesięcy! :urodziny: Większość nowych domków na forum nie bywa, ale dzieciaki mają się świetnie. Ale bywa Natalia! Nata, dawaj foty Luny i Bebci :mrgreen:

Mamusia całej bandy ma już ok. 9 miesięcy i jak wiadomo, mieszka u mnie. Ma się świetnie, lepi się do szczurzych panów przez pręty, bo jej ciągle dzieci mało ;) I ma rujki nieustanne i gwałtowne :DD Tak niedawno się kluski rodziły, a tu proszę - już dorosłe.


Dla całego rodzeństwa najlepsze życzenia zdrówka i zabawy :urodziny: :mrgreen: :serducho:

Natalia - Czw Lip 19, 2007 15:52

Świeże fotki Europkowych córeczek :mrgreen: --> * http://forum.szczury.biz/...p?p=76905#76905 *
Layla - Pią Lip 20, 2007 09:58

A mi się udało namierzyć Lenę, jej śmierdziuszki Miki, Mini i Lilou mają się świetnie i niedługo wrzuci foty. Jeszcze trza hipotekę zawołac, niech opaków pokazuje! :mrgreen:

[ Dodano: Sob Gru 15, 2007 06:35 ]
Czas leci jak strzała...

Dziś Europkowe dzieciaki kończą już rok... Rozbiegły się głównie poza forum, ale wszystkie mają się świetnie i każde żyje w stadku.

:urodziny:

Nisia - Pon Gru 15, 2008 16:03

Bebka pozdrawia swoje (żyjące jeszcze) rodzeństwo i obie życzymy wszystkim duużo zdrowia i jak najdłuższego życia.

Dziś ogonki kończą 2 lata :urodziny:

Layla - Pon Gru 15, 2008 16:05

Ach, faktycznie już 2 latka... Szkoda, że mamusia nie dożyła :(

:urodziny: dla Bebci i reszty, ale nie wiem, czy nie została już sama Bebcia.

Nisia - Pon Gru 15, 2008 16:23

Layla napisał/a:
ale nie wiem, czy nie została już sama Bebcia.

Przykro by było... gdyby była sierotką.

nutaka - Pon Gru 15, 2008 18:02

:urodziny: zdrówka zycze Bebci i reszcie :mrgreen:
Bema - Pon Gru 15, 2008 19:27

Dla Bebci raz jeszcze wszystkiego naj, rzecz jasna dla rodzeństwa też :urodziny:
Natalia - Pon Gru 15, 2008 19:53

Ojej, mam nadzieję że Bebciowe rodzeństwo jeszcze żyje.... czyżby przeżyła i mamę, i rodzeństwo? :( .

Dla Europkowych dzieci :urodziny: :urodziny: :urodziny: :serducho:

H. - Pon Gru 15, 2008 21:26

:urodziny: :urodziny: :serducho:
Anouk - Wto Gru 16, 2008 09:00

Ojej...Trochę się spóźniłam ale szczere :urodziny:
Anonymous - Wto Gru 16, 2008 11:07

Wszystkiego najlepszego! :urodziny:
Kluska - Pon Mar 26, 2012 11:38

W związku ze zmianami wprowadzanymi na forum, temat został przeniesiony.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group